ARMA 3
145678
TheodrienTheodrien
Mod
Sadece Life olan ve Altis Life olan 2 modu izledim şimdilik. Muhtemelen yabancı sunucularda denerim zaten. Türklerle RP işinin pek başarılı olacağını sanmıyorum. Tabi ARMA oyuncu kitlesinin ne seviyede olduğunu bilmiyorum. Eğer herkes profesyonelce davranıyorsa sıkıntı yok.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
genel olarak profesyonel, bilinçli adamlar ya sıkıntı olmuyor pek ama troller ve 12 yaşında veletler de yok değil. ben takistan life oynarken çok sağlam rol kesen adamlar vardı, baya etkilenmiştim onları görünce.
NoumenonNoumenon
Üye
hazır herkes Star Wars Battlefront'tan bahsederken

UnicornKnightUnicornKnight
Üye
Bohemia Interactive -nihayet- tüm içeriği gayet başarılı bir şekilde Türkçeleştirdi ve ufak bir güncelleme marifetiyle yayınladı.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
dün yayınlanan Tanks DLC ile araçların kabin içlerinde yaşanan (genelde de Picture in Picture mevzusundan kaynaklanan) hayvani FPS düşüşlerinin -nihayet- önüne geçilebilmiş. ha gerçi bunu yapmamış olsalardı zaten yeni DLC'nin bir mantığı kalmıyordu, zira zırhlı kara araçları için gerçek kabin içi kumanda kontrol ve görünüm desteği getirdi herifçioğulları, bu da elbette ki düşük FPS ile leş gibi bir deneyim haline gelirdi.
145678
discussioncontroller