Call of Duty 4: Modern Warfare
Pir
Üye
Call of Duty 4 : Modern Warfare hem PC'lere hem de konsollara uyarlanacak, PSP de unutulmayanlar arasında.Oyun günümüzde ortadoğuda gerçekleşen modern savaşları konu alacak.

Normalde FPS türü oyunlarda karakterin kafasında 4 adet kritik nokta bulunurken, söylentilere göre Call of Duty 4'te bu rakam 16.Bu da şu demek oluyor; düşmanın neresine ateş ederseniz o noktaya özgü bir eylem gerçekleşecek. Örneğin düşmanın kulağına ateş ettiğinizde kulağın kopması, kasketinin kenarına ateş ettiğinizde kasketin dönecek olması bunlardan sadece ikisi. Fakat tüm bunların Activision tarafından henüz doğrulanmadığını da belirtelim.
devote
Üye
"Normalde FPS türü oyunlarda karakterin kafasında 4 adet kritik nokta bulunurken, söylentilere göre Call of Duty 4'te bu rakam 16.Bu da şu demek oluyor;" yalan atışlara gün doğdu... hfdsfhdashuas
Misafir
Call of Duty'ye bir yenilik gerekiyordu, özellikle piyasadaki onca ww2 temalı oyunun beyinlerimizi pelteye çevirdiği bir dönemde şarttı. Seri için iyi olacak bana sorarsanız gelecekte geçen bi Call of ilginç olabilir =)
gastovski
Üye
Call of Duty 2 kadar tutulur mu orasını bilemem.Ama gene şahane bir oyun olmalı yani.
kbryantt
Üye
Doğru bir hamle yaptılar.. Bir değişikliğe gitmeleri şarttı ve bunu yerine getirdiler.. Yayınlanan videolara göre konuşmak gerekirse yılın oyunlarından bir tanesi olacak..
MysTT
Üye
cod kadar iyi bir oyun daha tanımıorum benim acımdan yani ((: sabırsızlıkla cıkmasını beklıyorum
LathspeLL
Üye
CoD serisini pek seven biri değilim ama CoD4 ilgimi çeken oyunlardan biri oldu bu sezon.
KingJames
Üye
seri battlefield a doğru gidiyor gibi bir izlenim veriyor cod4. umarım öyle olmaz
Misafir
Söz konusu oyun single player konusunda da oldukça güçlü olduğu için (hatta en iyisi olduğu için) Battlefield'a benzeyeceğini sanmıyorum Call Of'un sonunun. (Zaten oyun oynayan insanların yarısı ww2 hakkında benim gibi düşünüyorsa başarılı da olacaktır CoD)
Dark Templar
Üye
içimiz dışımız 2.DS oldu yahu:Dgerçi kaliteli oldukları sürece lafım yok:D ama şahsen ben Brothers in Arms'ı CoD'dan daha çok sevmiştim.bir de herkes de bir korku var olmaz modern savaş diye ama daha önce doğru düzgün yapabilen olmamıştı.Bence altından kalkar CoD infinity ward.hatta direk kalktı:Dçok iyi duruyor oyun vidyolarda:D
Quicksilver
Üye
Her ne kadar Red Square bölümünde "Victory ot Death!" narası üzerine saldırıya geçen onlarca Rus askerden biri olmanın atmosferini veremeycek olsa da çok güzel olacak ;D. İlk 2 oyunun kalitesini sürdüreceklerine şüphem yok.
discussioncontroller