Spec Ops: The Line
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
[center]image[/center]

Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2012
Platform: PC, PS3, Xbox 360

Yager tarafından geliştirilen, 2K tarafından dağıtalacak oyunu konusu: Dubai'de yaşanan kum fırtınası ardından Birleşik Devletler'de görevli ordu albayı John Konrad'ı kurtarmak için Delta Force Bravo tarafından düzenlenen operasyonu konu ediyor (ana sayfada yapılan haberden copy/paste)

Önümüze geleni indireceğimiz, patlatacağımız bu ounu sabırsızlıkla bekliyorum. Konu bariz klişe olsa bile. İki endişem var: Umarım senaryo modu kısa sürmez ve oyun fos çıkmaz.

[center]

liquoredmindliquoredmind
Üye
Oyunun demosu çıktı, beta'dan beri oldukça toparlamışlar, ben çok beğendim kendisini...

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Demoyu oynadım fena olmamış oyun.
liquoredmindliquoredmind
Üye
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyun müziklerinin radyodan yayınlanması olayı çok güzel olmuş bence. Çok değişik bir hava katmış oyuna. Müikler de bomba bu arada.

Yandaşlara komut verme olayı da güzel. (Susturucuları takın, işinizi sessiz halledin vs.)

Vuruş hissi, düşmanların kendi arasındaki muhabbetleri, hikaye anlatımı, ortam da gayet iyi. Yıkılmış binalarda gezinip keşif yapma kısımları da güzeldi. Oyunun geneli demodaki gibiyse baya iyi. Alınır bu oyun.
QktayQktay
Üye
alsam mı almasam mı bilemedim. malum yollara düşmüş bi denemek lazım
liquoredmindliquoredmind
Üye
Az önce bir kampta geçen bölümü oynarken sivillerden biri türkçe "Oğullarımızı öldürüp kızlarımıza tecavüz edenler!!!" diye bağırdı... Arada gidin buradan falan duydum, ama en komiği çatışma sırasında "Bitti Allah'ım bitti!!" diye bağıran tayfa sanırım :)
gduman94gduman94
Üye

Az önce bir kampta geçen bölümü oynarken sivillerden biri türkçe "Oğullarımızı öldürüp kızlarımıza tecavüz edenler!!!" diye bağırdı... Arada gidin buradan falan duydum, ama en komiği çatışma sırasında "Bitti Allah'ım bitti!!" diye bağıran tayfa sanırım :)

Ben yeni oynamaya başladım, "Takip edin onları!" diye bir laf duydum şaşırdım, sonra dedim ki Türkleri terörist olarak gösteriyorlar 111birbirbir111.

Edit: "Bu silahlar hiç işe yaramıyor!"

Edit: "Allahın cezaları, eşekoğlu eşekler!"

Güzel miş la!
peace
Üye
Ya şaşırdım. Kimse mi oynamadı demoyu falan?(üsteki kişiler hariç :D )
Ben dün oynadım(demo) ve çok beğendim oyunu. Bir takım eksiklikleri var ancak çok güzel olmuş. Eğer oyunun geneli bu kalitede ise tadından yenmez. Şu kart işini halledeyim alacağım kesin, attım listeye.(gerçi şuan ne güzel amazonda indirimde ama :/ )
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben oynamak istedim lakin PC kasım kasım kasıldı. Yeni PC toplayana kadar oyun oynayamayacağım.
FaironFairon
Üye
Ben oynadım demoyu da tam sürümü oynayamıyorum. Out of synch hatası veriyor. Demodayken elle başlangıç çözünürlüğünü ayarlayabilmiştim ama tam sürüm de ayarlayamadım.(ini dosyalarını editleyemedim)

Hah hazır konusu da açılmışken, ini editleyebileceğim bir program var mı?
discussioncontroller