WoD - Beyond the Gates - Genel/RP Dışı
AdramelechAdramelech
Üye
Prensip olarak frp oynamıyorum ben. Çok ciddiyim. Oynarken sıkılıyorum.

O yüzden pek mümkün değil evet.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Adra, benim oyun ne olacak?
AdramelechAdramelech
Üye
Chackal'ı bekliyorum abi biliyorsun olayı. Bir gün bekleyip ona göre tur geçiyorum.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Son zamanlarda en zevk aldığım oyunlardan (frp bağlamında) biri bu.
AdramelechAdramelech
Üye
Teşekkür ederim abi, umarım herkes öyle düşünüyordur.

Biraz dan dun girmek zorunda kalıyorum olaylara gerçekçiliği veya akıcılığı umursamadan. Çünkü giriş bölümü sandığımdan uzun sürecekti eğer öyle yapmasam. 4 hafta olmuştur başlayalı dimi? Evet işleri biraz hızlandıracağım döner dönmez. Şimdiden olayları hızlandırıyorum fark etmişsinizdir.
AdramelechAdramelech
Üye
Bu arada, belirtmem lazım ki, Hayalet (Ghost) ile Ruh (Spirit) farklı şeyler. Hayalet yazarsam farklı, Ruh yazarsam farklı bir şey anlamanız lazım. Detayları oyunda denk geldikçe yazarım ama şimdilik bu kadarını bilseniz yeter.
AdramelechAdramelech
Üye
KurtulanSama bu aralar kayıp olacak. Chackal'ın oyunu da bu yüzden yavaşlayacak maalesef. Ancak kısa süre içinde ayıracağım veya ayırmasam bile ayrılın, kendi evlerinize gidin kendi hayatlarınıza bakın lan. Hayatınızı birlikte devam ettirmek zorunda değilsiniz zaten, az tanıdığınız birisiyle kanki olmayın hemen. sadfasd
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
I is back. Bugün içinde yazıcam roleplayimi.
CoraxCorax
Üye
benim karakter ne zaman kurtarılacak oyuncular tarafından peki? yoksa daha fazla işkence etmek mi istiyorsun bana zalım DM
AdramelechAdramelech
Üye
Kaçmayı dene olm her şeyi devletten bekleme. Bende ni.ye hamle yapmadı bu kaç gündür diyorum adam beyaz atlı prensini bekliyormuş ahhaaha.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller