WoD - Beyond the Gates - Genel/RP Dışı
CoraxCorax
Üye
karakterleri sen yarat

uğraş lan biraz ne biçim DM sin.
RelentlessRelentless
Üye
en ezik/fakir karakter corax olsun
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Corax, dilsiz kalacakmış...
CoraxCorax
Üye
sanat için soyunurum arkadaş
CoraxCorax
Üye

vakit yarat

YGS'ye 14 gün kala mı? Challenge declined.

Bu arada Adra, ileride oynayacak vakit bulursam beni de bir yerlere sıkıştırabilir misin? Hı? Yapabilir misin?

yahu senden kuantum mekaniği ve bunun uzay-zaman bükümüne etkisi konulu doktora tezi yaz demiyoruz ki, topu topu haftada 1 veya 2 kez 1-2 saatliğine toplanılacak. hem tahminince 2 haftadan önce başlamaz zaten oyun

ha gene sen bilirsin tabi. sonra yok ygs de düşük puan aldım senin yüzünden diye gelme bana
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye

vakit yarat

YGS'ye 14 gün kala mı? Challenge declined.

Bu arada Adra, ileride oynayacak vakit bulursam beni de bir yerlere sıkıştırabilir misin? Hı? Yapabilir misin?

yahu senden kuantum mekaniği ve bunun uzay-zaman bükümüne etkisi konulu doktora tezi yaz demiyoruz ki, topu topu haftada 1 veya 2 kez 1-2 saatliğine toplanılacak. hem tahminince 2 haftadan önce başlamaz zaten oyun

ha gene sen bilirsin tabi. sonra yok ygs de düşük puan aldım senin yüzünden diye gelme bana

Aslında Corax, o tez oyuna katılabilmen için şartlardan bir tanesi... Sana söylemeyi unuttu herhalde Adra
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Ya zaten YGS'ye bir şey kalmadı şurada. İki haftaya başlar diyorsun, yani YGS'den sonraya denk gelir. Sevgili storyteller beni o zaman kabul ederse seve seve katılırım.
AdramelechAdramelech
Üye
YGS ayın birinde değil miydi? Bir bir buçuk haftada anca oturur oyun zaten rahat olun.

Şu anda karakterleri yaratmaya karar verdim. Senaryo kafamda şekillendi bayağı.

Oyun 2012 yılında Port More (Amerika, Doğu Kıyısı, Connecticut-Rhode Island arası bir yer) adlı benim yarattığım ve her oyunumda kullandığım şehirde geçecek. Şehir metropol olma yolunda hızla ilerleyen bir yer. Ayrıca karakterleriniz doğaüstü hakkında pek bir şey bilmiyorlar ve oyuna biraz şey başlayacaklar.

Karakterleriniz 25-35 yaş arası kişiler ve birbirlerini az yada çok tanıyorlar. Bu konuya Ad-Soyad, Meslek, Yaş ve Karakterin geçmişine dair kısa yazı içeren bir mesaj gönderin. Eğer bir önceki oyuncunun yazdığına bağlı bir karakter yazarsanız be karakterleri kendi kendinize birbirinize bağlarsanız ilginç durumlar ortaya çıkabilir, güzel olabilir.

Şehir hakkında spesifik bilgi isterseniz sorun, cevaplarım.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Meslek konusunda bir kısıtlama var mı? Ya da şöyle sorayım karakterimiz eski bir Sayeret Matkal komandosu olabilir mi? (Yapacağımdan değil, kafamda bir sınır çizmek için soruyorum.)

Edit: Bir de şehir hakkında ufak bi brifing alsak nasıl olur?
AdramelechAdramelech
Üye
İnsan mesleği seçin evet. İnsan olacaksınız. Evet. İnsan derken... Anladınız işte. Komandoyum demeyin. Polis olabilirsiniz ama polis gibi davranmanız gerekir, yoksa başınıza iş açarım falan fişmekan. Seçtiğiniz şeyin sorumluluğu üstünüzde olacak hani. Askerim derseniz askere çağırabilirler, oyundan çıkarsınız falan.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller