The Realm Of Mad God
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
hotkey'lerden nexus'a teleport eden "insert" tuşunu kolay ulaşılır birşey ile değiştir kesinlikle. Misal ben "Q" ile değiştirdim. Canım yarı altına inerse direk nexus'a kaçıyorum. Kesinlikle oyunda canlı kalma sürenizi artıran bir taktik.

Heleki item lootlamak için falan sakın boş yere tehlikeye atmayın char'ı. Birilerinin yanında takılıyorsanız(hatta nexusda boş boş dururken bile) kesin size değerli item hediye ediyorlar. Etmeseler bile bi süre sonra kendiniz zaten çıkarabilir hale geliyorsunuz.

Oyunda en önemli şey hayatta kalmak. İtem vs bi şekilde sahip oluyorsunuz.

Yanınıza adam aradığınızda steam'den dürtün beni, işim yoksa gelirim.
LetheLethe
Üye
1 Haftalık 310 Fame ve yüksek seviye itemlar olan Necromencer karakterim öldüğünden beri giresim gelmiyor. :(
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
:/

haydi gir de oynayalım lethe.

Giren yok mu millet? Canım fena sıkkın biraz kafa dağıtmam lazım.
XFire1994
Üye
Yok arkadaş, 2. karakter slotu olmadan oynanmaz bu oyun. Az önce 4. lvl 20 Necromancer'ım öldü :/
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
2. karakter slotundan ziyade "Vault" 'da yer almak lazım. Çünkü 1 karakter ile bulduğun eşyaları oraya koyarsan sonrakilerde kolaylık oluyor. Ben sürekli yere atmak zorunda kalıyorum bulduğum güzel şeyleri.
XFire1994
Üye
Ah ulan Sprite World... 4 tane 20 level kaybettim orada, ölmüyor ulan o boss, vallahi ölmüyor.

edit: Bu arada ben oyundayım, EuWest2 server'ında. Birlike oynamak isterseniz EuWest2'de TKingmaker'a pm atın :)
XFire1994
Üye
Vee bir lvl 20 Necromancer'ı daha kaybettik :P Neyse, Rogue eşyalarımı hazırlamıştım zaten, Sorcerer açmaya kasıcam şimdi.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oynamak isteyen dürtüklesin şuan oyundayım.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ufaktan bir guild'de burda mı kursak ne yapsak :D

Ben de yeterince fame var. kurmak isterseniz. "Guild hall" falan veriyor direk. sonrasında da guildin biriken fame i ile geliştirmeler falan yapabiliyorsunuz. Oyle birşeyler yani.

Adı ne olsun? Bizim öbür guildin adıyla aynı olsun bari.
XFire1994
Üye
Valla ben fazla zamanımı aldığı için yaza kadar bıraktım oyunu, ama bi guild kurulması güzel olur bence. Birlikte godlands'e gider dungeonlara falan gireriz.
discussioncontroller