--
RidygoRidygo
Üye

deathly hallowdeathly hallow
Üye
:(
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Bence M16A4 de yasaklansın, o olmayınca camp yapamıyor Starscream ^^
RidygoRidygo
Üye

kurtkapankurtkapan
Üye
Sıtarskrim iyi oynuyo artık ya. Şikayetçi değilim ben. Ben de kullanıyorum M16. Kalsın =P
__skytalker____skytalker__
Üye
Tekrar başladığımızdan beri pusmuyorum. İlk gün M16 fazla alışamamıştım birkaç defa psutum ama bu aralar 0. Elimde M16 ile koşuyorum lan doğaya karşı suç işliyorum sizin yüzünüzden. Ayrıca hala eski performansıma erişemedim M16 ile. Yasaklarsan alırım elime UMP kabusun olurum.
Bir de ACR açsam çok güzel olacak. Zodiac da olmasa elime alamayacam o yüzden laf ettirtmem ona.
World of Warcraft
Üye
Abi çok alıganmışsınız yaf :P Ben ciddiye alınacak adam mıyım allahın aşkına amin
edit: bu arada level hack nasıl yapılıyor biri özelden aydınlatırsa sevinirim bu 1 level silahlarla bir şey yapılmıyor :P
RidygoRidygo
Üye

World of Warcraft
Üye
Vuf ne uğraşmış :D Çok sağol akşam hallederiz.
kurtkapankurtkapan
Üye
Ben neyi yanlış yaptıysam sync etmemişti 10 kez filan. Deli oluyordum, sonradan hallettim. O Steam'li seçeneğe tıklamak gerekiyor işlemin bi yerinde, onu biliyorum =D Ama çok dedim, iyi ki yapmışım diye. Prestige 5 olmuşum, sıkıldım oyundan. Private atmıyoruz, publicte adam kalmamış. Silecektim oyunu, bari bunu yapayım dedim. İyi ki yapmışım...
discussioncontroller