--
LetheLethe
Üye
Sizin yüzünüzden MW3 varken gidip MW2 aldım. :/ DLC'leri oynuyor musunuz peki?
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Çoğu kişide olmadığı için oynayamıyoruz.
kurtkapankurtkapan
Üye
hayııır
TheSpeedy
Üye
Bak Deagle diyorsunuz, akimbo diyorsunuz, noob diyorsunuz ama üç yıldır birinizin de çıkıp akimbo Deagle'lar ile benim gibi oynadığını görmedim.

Just fyı.
Mythia
Üye

Bak Deagle diyorsunuz, akimbo diyorsunuz, noob diyorsunuz ama birinizin de çıkıp akimbo Deagle'lar ile benim gibi oynadığını görmedim.

Just fyı.

Challenge Accepted!

Ama 300 ping ile oynuyorum biliyorsun.
Lancelot_TRLancelot_TR
Üye
Bir sorum olucik; önceki sayfaları okudum da arkadaşın biri hack yaptım açtım silahları, prestige'i falan demiş. Şimdi ben de alsam oyunu hack yaparak açsam silahları olur mu steam VAC sicilimi falan etkiler mi?

Şunun için soruyorum, favori silahım ak47 idi o da 70 levelde mi ne geliyordu sanırım. Zaten MW3 sahibiyim onu bile pek oynamıyorum ama sırf sizin şu güzel ortamınıza katılabilmek, hem de nostalji olması bakımından oyunu almayı düşünüyorum ama sil baştan silah açmak için uğraşmak da istemiyorum :/
kurtkapankurtkapan
Üye
Çoğumuz yaptık EAM. Bir sorun olmadı. Ama olmayacak diye bir durum da yok.
Zodiac
Üye

Bir sorum olucik; önceki sayfaları okudum da arkadaşın biri hack yaptım açtım silahları, prestige'i falan demiş. Şimdi ben de alsam oyunu hack yaparak açsam silahları olur mu steam VAC sicilimi falan etkiler mi?

nope sicilin tertemiz kalir.

modern warfare serisinin steam cloud dosyalari vac tarafindan korunmuyor. oyunun sistem ve paket dosyalarina mudahale edersen, oyunun exesine inject olan hile yazilimlari acarsan -ornegin wallhack ya da aimbot gibi oyunun seyrini degistiren hileleri kullanirsan- vac aktif olur. ayrica bu bildigim kadariyla mw2 ve cod4 icin gecerli. mw3'un anti hile sistemini degistirmis olabilirler.
baypalbaypal
Üye
hanisiniz ?
kurtkapankurtkapan
Üye
relaxxx
discussioncontroller