Tekken x Street Fighter
darkprensdarkprens
Üye
Billiyorsunuz ki sadece Street Fighter x Tekken degil ama Tekken x Street fighter da cikacak, ama bu oyun Tekken evreninde gececek. Oyunun 2013 yilinda cikmasi tahmin ediliyor, gecenlerde Tekken'in resmi facebook sayfasinda hangi karakterleri gormek istedigimize dahil bir anket vardi.

Bu oyun beni cok meraklandiriyor acikcasi. Tekken karakterleri Street Fighter evrenine kolaylikla uyduralabilir, ki uyduruldu da, ama bu oyun icin ozellikle "aduketcileri" nasil uyduracaklarini cok merak ediyorum.
MuhallebiMuhallebi
Üye
İki oyunun da kendine has bir kitlesi var ve gördüğüm kadarıyla Street Fighter cephesinde durumlar çok güzel. Capcom harika bir iş çıkarıyor ve SF hayranları bu durumdan çok memnunlar.

Ben pek SF'ye pek ısınamadım hiç ama Tekken 2'den beri büyük bir zevkle Tekken oynayan bir insanım ve açıkçası bu oyunu acayip merak ediyorum. Capcom gibi Namco'da bu işten alnının akıyla çıkabilir diye umuyorum.

SF'yi pek sevmiyor olmam bu oyunun kötü bir oyun olduğunu düşündüğüm anlamına gelmiyor sadece oyun mekanikleri Tekken'inkiler kadar hoşuma gitmiyor. Hani Streer Fighter zaten yahu adı yeter bi yerde. Bu yüzden Tekken'in dövüş mekaniklerinin altında Tekken ve SF karakterleri kapıştırmak gerçekten kulağa harika geliyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.

Bu arada Namco oyunu belki 10 kat daha güzel bile yapabilir ama sinematik konusunda Capcom öyle işler çıkardı ki Namco ne yapsa nal toplar o konuda anca. :D
Mister NO
Üye
sf'deki gibi seri aduket komboları yapamayız herhalde.buna karşın daha etkili olabilir bu fireball'lar.bir de 3d platformda dövüşeceksek iyice ilginç bir oyun olur.
darkprensdarkprens
Üye
Chun li cok das gozukuyor:

image

Bu da Ryu'nun cok oncesinden cikmis bir Prototype'i:

image
DarkorDarkor
Üye
Chun-li güzel olmuş da o bacakları artık erkek gibi yapmasınlar bari en azından bu oyunluk :D Ayrıca Tekken evreninde hadoken vs nasıl olacak onu merak ediyorum zıplayarak kaçılmadıktan sonra direk pwn eder Ryu ve Ken. Tekken'deki zıplamalar çok kasıntı ama genede SFxTekken yerine bekleyip bunu almayı düşünüyorum, listede daha twisted metal var zaten.
darkprensdarkprens
Üye
Tekkendeki ziplamalar cok kasinti da sidestep diye bir olay var tekkende :D

Gorucez.
defecteddefected
Üye
heyecanla bekliyorum
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şu kaşın bandanın üstünde olması olayına bitiyorum. :D
Wasgo Ramirez
Üye
şu oyunu sadece ediyi alıp tüm SF cileri tokatlamak için oynayacam. bekliyoruz! cccTEKKENccc
darkprensdarkprens
Üye
Bu arada yine eski bi haber, ama Ryu'nun hadoken'i olacakmis bu oyunda. Bakalim nasil becerecekelr.
darkprensdarkprens
Üye
Yeni goruntu gelmis:

image

Burada Ganryu'nun Ryu gibi, Bob'un Ken gibi, Heihachi'nin ise Akuma/Gouki gibi giyindigini goruyoruz :D

Bob'un aduketi ne alaka onu anlamadim ama, eheh.
discussioncontroller