BtG - J. Harper (chackal)
AdramelechAdramelech
Üye
Masanın diğer tarafındaki sandalyesine oturdu. Kafasındaki şapkayı hafifçe yukarı itti ve gözlerini eline yeni aldığı iskambil kartlarına dikti. Kartlar klasik kartlardan biraz daha uzun ve genişti. Üstündeki sembollerin de farklı olduğunu fark etti Jack.

"Kız arkadaşın nasıl?" Gülümsemesi kendinden emin ve biraz da korkutucu bir hale gelmişti. "Ah, evet, aranızda değil artık değil mi?"
chackal
Üye
Hem beni hem de onu tanıyan biri. Kim bu adam? ve elindeki kartlar,şapka.. Cidden kim bu adam?
Kendime güvenen sakin bir şekilde durmaya çalışıyorum ama "o"nun hakkında böyle konuştuktan sonra durabileceğimi pek sanmıyorum.

"Sen ne hakla.."

Sakin ol,sakin. Avucumun terlediğini hissediyorum

"Kimsin sen?"
AdramelechAdramelech
Üye
Sigarasından son bir nefes alıp masaya söndürdü. Ardından ikinci bir sigara çıkarıp dudaklarına görürdü ve kibrit ile yaktı. Kartları biraz daha karıştırdıktan sonra Jack'in önüne koydu. Adam cevap vermekle çok ilgilenmiyordu.

"Nesine oynamak istersin?"
chackal
Üye
Kartları kesip ona doğru ittim.

"Neleri karşılayabilirsin?"
AdramelechAdramelech
Üye
Sırıtması iyice genişledi adamın. Sigarasını masanın kenarına koydu ve uzun uzun Jack'e baktı.

"Her kazandığın el için sana kız arkadaşını nasıl bulacağın hakkında bir ipucu vereceğim. Her kaybettiğin için ömründen beş seneni alacağım... Anlaştık?"

Cebinden bir altın para çıkarıp elinde oynamaya başladı.
chackal
Üye
Ne saçmalıyor bu adam? Neyse..

"Anlaştık, ama şanslı biriyimdir şimdiden söyliyim."
AdramelechAdramelech
Üye
Kartları hızlıca dağıttı.

(Bu bölümde zar atıyorum. El, blöf gibi şeyleri hızlıca geçeceğim. Uzatmaya gerek yok.)

Jack her ne kadar kartlardaki sembollere hala alışamamış olsa da, şikayet etmedi ve oynadı. Oldukça iyi kartlar gelmişti. El bittiğinde adam kartları toplamış karıştırıyordu. "Evet, anlaşma anlaşmadır. Sor."
chackal
Üye
Bütün o "karizmatik" davranışlarından sonra daha iyi oynamasını beklerdim.

"Şu an nerede?"

Bakalım ne uyduracaksin.
AdramelechAdramelech
Üye
"Güzel bir soru evlat. O da seni sordu bana, mavi ceketi ve kırmızı-beyaz şapkasıyla-"

O sırada kapının açılmasıyla, inanılmaz bir hızlı bir şekilde durgunlaştı ve sessizleşti adam. Biraz gıcırdamıştı ve polislerin yarattığı karmaşa sesleri de artmıştı. Bir süre sonra kapının kapanma sesinden değil ancak ortamın sessizleşmesinden anladılar ki, kapı kapanmıştı. Geriye iki soru kalıyordu. İçeride birisi var mıydı ve kimdi?
chackal
Üye
Tam boğazına sarılmak için ayağa kalkıyordum ki kapının açılma sesini duymamla adamın ifadesi bir anda değişti.

"Sana bir şey sordum!"

Cevabımı alamadan oda yine eski sessizliğine bürünmüştü. Biri mi girdi diye bakmak için kapıya döndüm.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller