BtG - J. Harper (chackal)
AdramelechAdramelech
Üye
"Astus, bir zamanlar tanıdığım biri idi. Bir süredir kendisinden ses yok. Lilian'a ulaşmak ve onun güvenini kazanmanın Astus'u bulmakta anahtar rol oynayacağı kanısındayım. Normalde bu benim için zor bir iş değil ancak sadece 2 günümüzün olması işi biraz sıkıntıya sokabilir." dedi Virgil ve bir süre durakladı. "Söylesene, şimdiye kadar hangi meslekler ile uğraştın?"

Chackal bu sırada masanın üstünde duran kart dikkatini çekmişti. Adam gitmeden önce bırakmış olmalıydı. Boş bir iskambil kartı.
chackal
Üye
"Bu aralar barmenlik yapıyorum, öncesinde de üniversiteye devam ediyordum yani pek bir işte çalıştığım söylenemez."

Masadaki karta baktım ve boş. Boş bir iskambil kartı ama hoşuma gitti cüzdanıma koydum.

"Peki ya sen? Bir şeyler yazdığından bahsediyordu? Ve Lilian'ı tanıyor musun ya da duydun mu Astus'dan dolayı?"
AdramelechAdramelech
Üye
"Araştırmacı gazeteciyim. Lilian'ı tanımıyorum. Kim olduğu çok da umurumda değil ancak Astus onu arıyorsa en büyük ipucumuz. Planım şu, ilk önce Lilian'ı bulmalıyız. Ondan sonra güvenini kazanacağız ve Astus'un ona zarar vermek istediğine inandıracağız. Sonra Astus, Lillian'ı bulduğunda biz de Astus'u bulmuş oluruz. Çok uzak bir ihtimal ancak bu kadar kısa sürede kurabildiğim bu. Eğer aklına bir şey varsa dinlemeye hazırım."

Bütün bunlar konuşulurken, Jack, dışarıdan gelen polis sireni seslerinin durduğunu fark etti. Daha yirmi dakika önce bir kuşatma vardı, bu kadar hızlı bitmiş olamazdı.
chackal
Üye
"Astus'un kendisine ulaşamaz mısın? Yani onu bulman niye o kadar zor olsun ki. Dışardaki gürültü de kesildi gibi ben bi ona bakıcam gelecek misin?"
AdramelechAdramelech
Üye
Hafifçe kafasını salladı ve kapıdan dışarıya çıkmak üzere hareket etti.

"Daha önce de dediğim gibi; Astus'dan senelerdir haber yok. Ne bir adres ne de bir telefon numarası. Adı geçene kadar yaşadığından bile emin değildim o yüzden Lillian Harper'ı bulmak çok daha kolay olacaktır."
chackal
Üye
"Tamam, öyle olsun."

Dışarı doğru devam ettim.
CoraxCorax
Üye
image
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller