BtG - C. Williams (BDR)
AdramelechAdramelech
Üye
Gecenin köründe pek kimse dönmüyordu telefonlara. Saat dört buçuğa gelmişti ve hava birazdan aydınlanacak gibiydi. Aslında aydınlanmayacaktı -yağmur bulutları bu aralar yoğun bir şekilde geziyorlardı Port More'u.

Bir tanesi açtı. Uyuşturucudan hafif kafa olduğu belliydi.

"Ha... Dostum... Ahahah tam da seni hayal ediyordum, çıplak mısın oğlum sen ahahah -Sana demedim onu karşımda arkadaş... ahah. Öyle yani. yani. Noldu? Saat ney?"
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
(RP Dışı: Şehirde kaç tane büyük park var? Ve bulunduğum yere ne kadar uzaklıktalar?)
AdramelechAdramelech
Üye
(Güzel soru. Şu anda bulunduğun çevrede pek yok, çünkü burası şehrin kuzeydoğu kısmı -barlar, yat klübü, sahil ve limanlar. 40-45 dakikalık yürüme mesafesinde (kuzey) orman başlıyor. En kısa mesafedeki büyük park için araba sürmen gerekir. Toplamda 2 tane büyük park var. Bir tanesi kuzey batıda kalan ve insanların yürüyüşlere falan çıktıları yer, diğeri de Black gölü ve çevresi.)
Üye
(Parkların ismi var mı peki? Yoksa nasıl tarif edebilirim? Mahalle, cadde vs adı verebilir misin yani?)
AdramelechAdramelech
Üye
(Birisini Black Gölü diye, birisini de Port More Parkı diye anıyor insanlar.)
Üye
"Kimsenin açmadığı yetmezmiş gibi açan tek adamın da kafası iyi."

"Hemen ne yapıyorsan bırak ve Port More Parkı'na git. Ben gelene kadar hiçbir yere ayrılma. Geldiğimde de ayılmış olmazsan kendini eyalet hapishanesinde bulursun, ona göre.

Tehdidin işe yaramasını gerçekten ümit ediyordum. Ayrıca birkaç saat içinde gün doğacaktı, departmana gitmeden önce elimden geldiğince çok şey yapmalıydım. Daha doktoru aramam lazımdı.
AdramelechAdramelech
Üye
"Hah- Hapishane mi? Dostum... yani... ama böyle olmaz yaaaeææ. Tamam tamam bi saate ordayım bak bekle."

Telefon çat diye kapandı. Bir yıldırım çaktı bir yerlerde, ancak gökgürültüsünden sonra yağmur gelmedi.
Üye
Alexander Black'in kartını alıp arkasını çevirdim, doktorun numarasını tuşladım. Normalde soruşturmaya bu kadar erken başlamayı düşünmüyordum ama hem Black'in tavırları, hem de ilginç bir davaya rastladığımı ve sonuna kadar gitmemi söyleyen araştırmacı içgüdüm beni çalışmaya itti. Ayrıca bu kadar kanıtı burada bırakamazdım. Sonuçta polis tarafından korunmuyordu ve ben meraklı kişilerin buraya girip kanıtlara dokunmasını istemiyordum.

Çevirme tonu çalarken içimde garip bir his vardı. Çok garip bir his.
AdramelechAdramelech
Üye
Telefon uzun uzun çaldı. Ardından meşgule attı. İkinci defa çaldırdığındaysa telefon açıldı. Ses genç bir erkek sesiydi.

"Evet, ne oldu? Şey... kimsiniz?" Sesi çok uykulu geliyordu.
Üye
"Adım Christopher Williams, Alexander Black için bir davayla ilgileniyorum. Kendisi bana yardımcı olabileceğinizi söyledi."
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller