BtG - J. Rogers (CombiningPerson)
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Haritayı gördüğümde kahkahayı basıverdim. Bu sefer tüm işler yolunda gidiyor gibiydi. Sahile yakın yerlerde bulunan rögar kapaklarını görmek umuduyla yaklaştım haritaya.
AdramelechAdramelech
Üye
Dört yoldan en geniş olanı doğruca Black Gölü'nün çevresinden dolaşıyor ve Katedralin altından geçip sahilin yakınlarındaki bir ara caddeye kadar ilerliyordu.

Rogar kapağı açılmaya başlandı. Yukarıdan gelen sesleri duyabiliyordu artık.
Üye
Hemen yola koyuldum. Kaç kişi olduklarını bilmiyordum, bu sefer silahıma güvenemezdim. En kötü göle yakın bi yerlerden çıkardım.
Olabildiğince hızlı ve sessiz bir şekilde harekete başladım. Yolda kendi kendime düşündüm.
Üye
Hemen yola koyuldum. Kaç kişi olduklarını bilmiyordum, bu sefer silahıma güvenemezdim. En kötü göle yakın bi yerlerden çıkardım.
Olabildiğince hızlı ve sessiz bir şekilde harekete başladım. Yolda kendi kendime düşündüm.

Daha önce hiç zenciliğimin beni kurtarıcağını düşünmemiştim.
AdramelechAdramelech
Üye
Elinden geldiğince sessiz ilerledi, ancak arkasında adamlar olduğunu biliyordu. Birden fazlaydılar, onu göremediklerine emindi ama ne kadar uzakta oldukları hakkında hiçbir fikri yoktu.
Üye
Pek bir şey göremiyordum. Fakat mutlaka bu lanet tünel bir yere açılmak zorundaydı. Tek yapmam gereken hızımı koruyup sessizce ilerlemekti.
AdramelechAdramelech
Üye
Oldukça uzun bir yolculuk sonunda tünelin sonuna varmıştı. Biraz solundaki merdivenden yukarı tırmanırsa barların olduğu sahil bölgesinde bir yerlere çıkacağından emindi Jacob. Arkasındaki sesler de azalmıştı zaten, büyük ihtimalle bir yolda kaybetmişlerdi onu.
Üye
Evet. Sonunda çıkmıştım o kokuşmuş yerden. O kıyafetlerden kurtulmam gerekiyordu. Arkama hiç bakmadan karıştım kalabalığa. Eminim o halimden bile daha pis kokan insanlar bulabilirdim o kalabalığın içinde. Barlara yaklaşırken içerlere şöyle bi bakındım. Acaba tanıdığım ve bana yardım edebilecek kimseler var mıydı?
AdramelechAdramelech
Üye
Barlara yaklaşırken o adamı gördü Jacob. Siyah kısa saçlı, açık buğday tenli bir adam. Ağzındaki sigarasını yere atıp üzerine bastı ve doğruca ona baktı. Jacob bu adamı daha önce görmüştü. Aynı kişiye mi çalışmışlardı, yoksa çalıştığı kişinin dostu mu neydi. O kişi kaybolduktan sonra bu adam da oldukça uzaklaşmıştı, hatta ortadan kaybolmuştu.

Adam sigarasını söndürdükten hemen sonra, biraz ilerideki bir barın kapısını ittirip içeriye daldı.

Adı Daniel miydi neydi.
Üye
Tamam işte. Paçayı kurtarmıştım. Bu Daniel sağlam bi elemandı. Büyük olasılıkla yardımı dokunurdu. Onun için yaptıklarımızü düşünecek olursak zaten...

Gözden kaybolduğu süre boyunca işlerden uzaklaştığını falan düşünmemiştir umarım. Eğer aklında bi yerlerde bu fikir yatıyorsa, bedelini ağır öder.

Bara girdim ve ona yanaştım. Sol elimi sağ omzuna koyarak:
Sence de artık borçlarını ödemenin vakti gelmedi.
dedim her zamanki alaycı tavrımla.
discussioncontroller