BtG - J. Rogers (CombiningPerson)
AdramelechAdramelech
Üye
Adam gülmedi, ilgilenmedi. Bir kaç saniye sonra elindeki bardağı kafasına dikip kafasını hafifçe çevirdi ve Jacob'un gözlerine baktı. Adamın sesinde yüksek kendine güven ve birazda delilik vardı.

"O kolunu götüne sokmadan önce çeksen iyi olur. Daha önce denedim, güzel bir görüntü değil."
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Bana en sonu böyle bir laf eden adamı sokakta, kendi kanı içinde boğulur halde bırakmıştım. Fakat bu farklıydı. Dikkat çekmemem gerekiyordu. Pezevengi ensesinden tutup arka kapıya doğru fırlattım. Belki havası orda sökmezdi.
AdramelechAdramelech
Üye
Adam kapıya doğru sendeledi ve dönüp, Jacob'u omuzlarından tutup kasıklarına iyi bir tekme geçirdi. Jacob adamın bu kadar hızlı saldırabilmesine şaşırmış ve aşırı hazırlıksız yakalanmıştı. Bir kaç saniye sonra adam buna yerde bir tekme atmış ve giysisinin arkasından tutmuş arka kapıdan dışarıya sürüklüyordu.

Jacob'un her tarafı yağmur, çamur ve diğer boktan şeylerle kaplanmıştı.

"Emin ol bu dövüşü devam ettirmek istemezsin." Sesinde küçümseme vardı, ancak söylediği şeyden emin olduğu belliydi.
Üye
Bu yenilginin üstüne köşeye sinip bi bebek gibi ağlamaya başladım.

Şaka şaka. Tek pis oynayan o değildi. Seve seve etmiycekse yardımı sike sike edecekti. Anında silahıma davranıp saydırmaya başladım piçin evladına. Gözüm dönmüştü bi kere. Polis falan umurumda değildi.
AdramelechAdramelech
Üye
Silahı yoktu.

"Bunu mu arıyorsun ibne." Adam kocaman gülüyordu bir yandan elinde silahını sallayarak. O an, Jacob adamın dişlerini gördü. Bir çift uzun ve sivri köpek dişi. Bir ürpermenin ardından şaşkınlık içinde kalakaldı. Sahte bir goth ıvır zıvırıydı kesin. Ama adamın gücü?

"Şimdi," dedi adam "Bana bütün kemiklerini teker teker kırmamam için mantıklı bir tanecik sebep ver."
Üye
Demek kevaşenin veledi sebep istiyordu. O zaman hemen bir tane yaratmalıydım. Gördüğüm ilk çöp kutusunu herife fırlattım ve hemen bıçağıma davrandım. Onu alabileceğini düşünmemiştim. Zira en son penisimin yanında duruyordu. Çıplak bir şekilde otururken koymuş olmalıydım. Fakat o hale nasıl geldiğimi ve o haldeyken bıçakla ne işim olduğunu hiç hatırlayamadım.
AdramelechAdramelech
Üye
Adam hafifçe kenara çekildi ve silahı kaldırıp iki el ateş etti. Birincisi Jacob'un sol bacağını delip geçti, diğeri ise kafasının hemen yanından geçip duvara çarptı ve gözden kayboldu. Jacob yerde kıvranıyordu artık, hareket edecek hali kalmamıştı. Belki son bir hamle daha yapabilirdi ancak karşısındaki adam gayet rahat bir şekilde duruyor ve ona dik dik bakıyordu.

"Birazdan polisler gelmeye başlar buraya. Seni burada onlara bıraksam mı ne dersin?"
Üye
Son bir hamleyle bıçağı fırlattım piç kurusuna (saplansın artık ya :bigcry: )

Ve ardından bağırdım: Seni bulazaam oğlum!
AdramelechAdramelech
Üye
Bıçak tam nefes borusuna saplandı. Adam gözlerini buruşturdu, sonra derin bir nefes almaya çalışıp bıçağı tuttu ve çıkardı. Yarası hızlıca iyileşirken artık sıkılmış bir ifadeyle Jacob'a doğru bakıp yürümeye başladı.

"Şimdi kaçacak bir yerin yok piç."

O sırada, polis sesleri geldi. Jacob arkasına bakıp polislerin yaklaşmakta olduğunu gördü ve tekrardan adama baktığında sadece boş bir sokak bulabildi. Bir kaç dakika sonra polisler etrafını sarmıştı.

(Polislere bir şey yapacaksan, diyeceksen diye yaz. Nezarette devam edecek olay tutuklamadan sonra. Saldırmasan olmuyor dimi lan. Uslu uslu konuşsan ölürsün. :/)
Üye
(Sevmedim o adamı. Bi rahatlama geldi şimdi.)

Gördüğüm manzara karşısında donup kalmıştım. Pezevenk yaratık gibin bişi çıkmıştı. O halimle polislere zorluk çıkartacak değildim. Hem beleşten yaralarımı da kapattırırdım. Bir rahatlamayla yere uzandım ve kaldırmalarını bekledim.
discussioncontroller