BtG - J. Rogers (CombiningPerson)
AdramelechAdramelech
Üye
Adam güzel güzel güldü. "Ahahah, suya alerjin var öyle mi? Çünkü kutsal kısmının bir bok ifade ettiğini söyleyemeyeceğim." dedi.

Kapıyı açtı ve içeri girdi. Oldukça küçük bir odadaydılar. Sadece iki tahta oturak ve küçük bir masa vardı. Jacob'u tahta oturaklardan birisine oturup ıslık çalmaya başladı.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Nedir bu çaldığın?
AdramelechAdramelech
Üye
Melodinin Jacob'un dikkatini çekmesi oldukça şaşırtmıştı Daniel'i. Bir an duraksadıktan sonra cevap verdi. "Bir... Geldiğim yerde oldukça bilinen bir melodi. Halk şarkısı diyebilirsin." Hafifçe sırıttı. Ardından bileğini kesip Jacob'un yarasına yaklaştı. "Sakin ol, iyi gelecek."
Üye
Kafamı yaradan uzak bir yöne çevirip bakmamaya çalışarak muhabbetin devam etmesi amacıyla sordum

Nerden geliyosun ki?
AdramelechAdramelech
Üye
Sırıtıp "Uzaktan" diye geçiştirdi.

Yara hızlıca iyileştiğinde, rahatlamayı hissetti Jacob. "Oldu sayılır. Şimdi, bugün derdin neydi senin?"
Üye
"Yardım istemeye gelmiştim. Bi kaç aynasızı kızdırmışım da.

Ha son bi soru:

Nesin sen birader?"
AdramelechAdramelech
Üye
"Yatırımcı diyebiliriz ahaha." Cebinden ıslak bir paket sigara çıkardı ve küfredip bir kenara koydu. "Bir kaç aynasızdan daha fazlası var işin içinde. Ne için yardım istiyordun?"
Üye
"O an için sadece bir kaç parça kıyafet lazımdı. Üstüme bakarsak hala lazım gerçi. İşleri yoluna koyana kadar kalacak bir yere de ihtiyacım var. Anlamadığım şey şu. Sen neden ilgileniyorsun ki?

Bir kaç saniye düşündükten sonra gereksiz bir soru olduğunu fark ettim ve

Ya da boş ver, beni ilgilendirmez zaten. Neyse, yardım edecek misin?
AdramelechAdramelech
Üye
"Neye yardım edeceğimi bilmiyorum hala. Sen kiralık katil değil misin? Yok yok... Dur sen bir arkadaşın çetesindeydin değil mi? Ne oldu ona? Konuşman gereken bir liderin falan yok mu şu anda senin?"

Adam cebinden bir parmak boyutunda demir bir kutu çıkardı ve içinden iki sigara kağıdı ile bira tütün döktü küçük masanın üstüne. Birisini sardı, diğerini de sarması için Jacob'a bıraktı.
Üye
Ahh. Tam da ihitiyacım olan şeydi. Hemen saldırdım masaya. Kağıdı masanın altına kaydırıp tüm tütünü yığdım kağıda. Kağıdı yalarken konuşmaya da çalışıyordum.

"Yok. Uzun zamandır yalnızım. Tüm çete dağıldı. Kendi kendime liderlik etmeye çalıştım fakat tüm hayatım tepe taklak oldu. Uzun zamandır gördüğüm en tanıdık yüz sendin. Bana aynasızların neden peşimde olduğunu biliyorsun gibi geldi. Mesela buradan başlayabilirsin. "

Daha sonra filtreyi taktım. Sigarayı ağzıma götürürken kafamla ateşi işaret ettim.

O sıra da farkına vardım ki bacağımda herhangi bir ağrı da kalmamıştı. İşler yolunda giderse sağlam bir müttefiğim olacak gibiydi.
discussioncontroller