BtG - J. Rogers (CombiningPerson)
AdramelechAdramelech
Üye
"Ha demek öyle oldu. Senin liderin adı neydi... Tycax. Yok. Tyrax. Böyle bir şey miydi yoksa kıçımdan mı uyduruyorum?"

Adam filtresiz içiyordu.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Hiç adıyla hitap etmemiştim. Öyle bir şeydir herhal.

Dedim bakışlarım ağzında tutulup kalmışken.

(Sigara mı yaktı mı bu herif?)
AdramelechAdramelech
Üye
(Ot, senin elindeki de ot. Sigara değil. Mental atışlarını falan zayıflatacak senin.)

"O değil de, kalacak bir yerin var mı?" bir an durdu. "Eğer yoksa bu gece orada kalacağız. Bacağın daha iyiyse küçük bir işimiz var ayrıca."
Üye
"Hatırladığım kadarıyla yok. Son mekanı da bir kaç saat önce patlattım işte. Bacağımla ilgili de pek bir sorunum yok gibi. Anlat sen işi."

O sırada cigarımı ağır ağır ağzıma götürdüm ve ciğerlerimi onun acı tadıyla doldurdum.
AdramelechAdramelech
Üye
Masanın altına elini uzattı ve ve bir bantın açılma sesi duyuldu. Daniel masanın altından aldığı tabancayı Jacob'a uzattı.

"Hadi gidiyoruz al silahı."
Üye
Artık ona güvenim tamdı. Başka çarem de yoktu zaten. Hiç tereddüt etmeden silahı aldım ve kafamla onayladığımı göstermek için işaret yaptım. Aslında çok gereksizdi ama o an için en uygun hareketin bu olacağını düşünmüştüm. Sorularımla onu sıkmak istememiştim. Nasıl olsa yolda bilmem gereken kısımları anlatırdı. Yani öyle ummuştum.

(RP DIŞI: Bu aldığım kendi silahım mı? Yani bıçağı falan da almış olacak mıyım?)
CoraxCorax
Üye
image
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
discussioncontroller