BtG - A. Everdeen (deathly hallow)
AdramelechAdramelech
Üye
"Bir küçük kuş,
belden aşağısı parçalanmış,
Bir daha hiç
Ayağa kalkamamış."

Uzaklara bakıyordu tekrardan. Sustu bir süre, sonra Astus'un gözüne baktı.

"Git. Gitmen gereken yerler var. Sıcak yerler. Değil mi? Sıcak yerler."

Burada kalmanı tavsiye etmem, sinirleniyor. Bunu sonra halledersin, bugün kazanabileceğin bir savaş değil.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Başta sinirlendim. Bu kadar yolu bunun için mi gelmiştim?

Ayrıca "sıcak yerler"den kastının ne olduğunu da anlamadım.

"Neden gitmemi istiyorsun?" dedim. Korkudan titriyordum belki ama bunu belli etmemek için tüm organlarıma sert bir emir vermiştim. Gözlerimi kırpmadan hayalete bakmaya devam ettim.
AdramelechAdramelech
Üye
"Beni öldürdüğün gibi. Sıcak bir yer aramıyor muydun? Ha? Sıcakyerler? Uyuyacak güzel bir yer? Bu yüzden? Ha? Yeterince ANLAMSIZ DEĞİL MİYDİ? HA? CEVAP İSTİYORUM ANLAMSIZ DEĞİL MİYDİ?" Sesi artık gök gürültüsü gibi çıkıyor ve parkın her yanına dağılıyordu. Ağaçların dalları titriyordu ve ortam olmaması gerektiği kadar soğumuştu, sonbahar olmasına rağmen.

Bu yüzden.
Üye
"Öyleydi," dedim. "Çok büyük bir hata yaptığımın farkındayım ama o gece kendimi kaybetmiştim. Ne yaptığımı bilmiyordum, inan." Durdum. Beni anlayabilir miydi gerçekten? Neler hissettiğimi bilebilir miydi? Orada cezalandırdığımın o değil, aslında kendim olduğunu bilebilir miydi?

Onu yeniden hayata döndürebilir miydim?
AdramelechAdramelech
Üye
"Kızım vardı benim." Yüzünü aşağıya doğru çevirdi. "Bir kız. Benim değildi, aldılar. Ancak benimdi. Onu kimse evlat edinmedi... Şimdi on yedi yaşlarında olmalı. Onu kurtarabilir misin?"

Yaşamla ve yaşamın akışıyla oynayamazsın. Bir kaç yöntemi var evet ama... hayır.
Üye
Hayalet doğrudan konuşmuyordu. Kızının evlatlık edinilmediğini, fakat kendi kızı olmadığını söylemişti. Onu hayata döndüremeyeceğimi duyduğumda da adama yardım etmek için tek yol olan kızın kurtarılmasını kabul ettim.

"Ne yapmam gerekiyor?"
AdramelechAdramelech
Üye
Hiç hayalet filmi izlemedin mi? Dünyada kalan ruhlar neden dünyada kalmıştır?
Üye
"Aslına bakarsan hayır. Neden dünyada kalmıştır?"
AdramelechAdramelech
Üye
Bitmemiş işi vardır veya onları bağlayan bir şey. Bunlara Anchor denir. Hayaletleri bu dünyaya bağlayan tek şey bunlardır. Bunları çözmek lazım. Veya yok etmen... Ondan sonra hayaletler giderler. Bu arada güçlü hayaletlerin daha çok anchor'u olur. Yaşlarıyla da alakalı biraz.
Üye
"Nerede peki? Nasıl bir durumda olduğunu açıklayamaz mısın?" dedim.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller