Mount Blade Kolesiyonu
VenomPhenom
Üye
Öncelikle Merhaba

Arkadaşlar Mount And Blade Coleksiyonunun Tüm Oyunları Orjinalmi Almayı Düşünüyorumda ?
:thinking2:
FaironFairon
Üye
Ne güzel?
RaideN
Üye
Olaydan haberim yok ama oyungezer aracılığıyla alıyorsan orjinaldir.
RelentlessRelentless
Üye
coleksiyon ne
"oyunları orijinal mi almayı düşünüyorum da" çok gizemli bir cümle olmuş, bize mi soruyorsun kendi kendine mi çözemedim.
BiqBossBiqBoss
Üye

coleksiyon ne
"oyunları orijinal mi almayı düşünüyorum da" çok gizemli bir cümle olmuş, bize mi soruyorsun kendi kendine mi çözemedim.

Yazılı düşünüyor rahat bırakın.
VenomPhenom
Üye
Bi Anlık Hata İle Coleksiyon Yazmışım İngilizceye Alışınca :D
goo_khangoo_khan
Üye
İngilizceye alışık olmana rağmen coleksiyon yazıyorsan durum daha da fena.
Wasgo Ramirez
Üye
ben ingilizce olayınıda geçtim , buradaki "düşünüyorum?" takıldım kaldım . :stun:
goo_khangoo_khan
Üye
Sorunu cevaplamak gerekirse, madem almayı düşünüyorsun Steam'den alma. Türkiye'deki mağazalarda oyun daha ucuz, hem de Steam'e eklenebiliyor. Sanırım D&R'larda oldukça uygun fiyata bulabiliyorsun bu oyunları. Memleketin Çorum'muş, Çorum'da D&R var mıdır bilmiyorum. D&R'da internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsun, oyunları adresine kargoluyorlar ama bu halde de kredi kartın olması lazım. 97 doğumlu olduğuna göre bu düşük bi ihtimal. Kartı olan birisini ikna etmen lazım. Yine senin için en mantıklısı Çorum'da DVD film oyun satan bi yere gidip bu oyunları orjinal istediğini söylemek.

Sorunun "M&B orjinal almayı düşünüyorum da (nasıl alacağımı bilmiyorum)" olduğunu düşünüp böyle cevaplandırdım. da bağlacından sonraki kısmı açıklarsan daha kesin cevaplar alabilirsin.
discussioncontroller