Crysis 3
rubyredrubyred
Üye
@aztek
buraya oyundan ss atacak olsam bende spoiler kullanırım fakat senin düşündüğün nedenden değil sayfa uzamasın diye gizlemek için. spoiler içeren ss varsada onun başına uyarı koyarım (çünkü spoiler kodunun başına spoiler bilgisi ekleyemiyoruz). bence çoğu kişi benim gibi düşünüyordur ss koyacağı zaman çarşaf çarşaf yerine böyle toplu koymak için kullanacaktır
aztek
Üye
abi adam wallpaper atmıyor, ''oyuniçi ss'' atıyor. spoiler yeme ihtimalin %70 yani. bunu göze alarak açman gerekiyor o spoilerları. hadi açtın, spoiler yedim senin yüzünden diye atarlanamazsın.
FaironFairon
Üye
Abi spoiler butonu=resim butonu bu konuda.(resim konusunda) Spoiler uyarısı gibi bir işlevi yok. Hayır tam tersini desen, Wallpaper paylaşıyor o zaman uyarı koymasına gerek yok desen anlarım da oyuniçi ss paylaşan adam koymalı abi uyarısını. Oyun ile ilgili bir şey yazmak ile oyunda gördüğü bir anın resmini paylaşmak arasında fark yok. İkisi de oyun ile ilgili bilgi niteliği taşıyor, ikisinde de spoilerlık bir durum varsa uyarı konması gerekir.(ki bu göreceli bir şey de değil, böyle belirlenmiş çoğu yerde. Çoğu yerde oyuniçi görüntü paylaşılırken eğer sakıncalı bir durum varsa yapılıyor spoiler uyarısı. Dergiler spoiler içeren oyuniçi resim paylaşmıyorlar incelemelerinde)
e.S
Üye
Sevgili dostlar, bosverin spoiler dugmesini resmi; zaten bu oyun hikayesi icin spoiler yesen nolur yemesen nolur, oyle bir durum...

Bu arada, oyunu Origin'den 7 Mart'a kadar %30 indirimle alabilirsiniz; tabii bekleyip 10 Dolar'a da almak var :P
RidygoRidygo
Üye

baypalbaypal
Üye
sef ler le çatışma anında ve sef lerin ayak seslerini duyunca yusuf yusuf korkuyorum ben ya. sanırsın crysis oynamıyorum undying oynuyorum :D
RidygoRidygo
Üye

aztek
Üye
bizde üzüldük hacı.
dodgerdodger
Üye
crysis spoilerine üzülen varsa mgs'de spoiler yediği zaman intihar eder zaar.
Raijin
Üye
discussioncontroller