Crysis 3
erozbeyerozbey
Üye

arka sayfada abi o video :P

Arka sayfalara bakmam ben :(
ferioferio
Üye
Oyunun sonunu göremedim iyimi, sürekli aynı yerde siyah ekran veriyor :stunned: ilk defa oynadığım bir oyunun sonunu görmek için youtube a bakmak zorunda kalıyorum :lipsrsealed
nervousoctopusnervousoctopus
Üye
Prophet! prophet bu sen misin sevgili çocuğum:)
e.S
Üye
Iki yeni SS, 1440p

Spoiler:
image

Spoiler:
image
kardiyak
Üye
kardiyak dedi:

@kardiyak :

Spoiler:
Nano giysini şarj edeceğin paneller var. Onları kullan. Dediğin bug olabilir. Son yükleme noktasından tekrar başla birde.

Spoiler:

şöyle bir taktik uyguladım; kenarda ölü duran yaratıklardan birinde enerji topu var onu alıyorum.
pelerin modunda yaratığın arkasına dolaşıp ateş ediyorum, tekrar görünmez olup tekrar arkasına dolaşıyorum.
silah zaten enerji panellerinden kendini şarj ediyor.
belli müddet sonra görünmezde olsam, duvar arkasında da olsam yaratıktan çıkan enerji beni kendine çekiyor. dediği tuşa var gücümle basıyorum ama ekran kızarıyor " öldün son kayıt noktasından başla diyor".
oyundan çıkıp girip tekrar denedim, 8 oldu aynı şey oluyor.
çözüm videosunda quicktime event ekran mavi olup geçiyor ama ben geçemedim.
hangi tuşa basacağız, nasıl basacağız, yanıp söndükçe mi basacağız, basılı mı tutacağız? anlamadım ondan mı olmuyor. bölüme başlayıp o sekans a kadar oynamasıda sıktı artık.

dünyada bu sorunu yaşayan 4 kişi mi var yani. tüm neti aradım. şu mastermind denen yaratığı geçemedim.
Spoiler:

videolara baktım.
etrafındaki uçuşan parçaları yokettim. bir daha topladı bir daha yokettim. etrafta parçalayabileceği ölü uzaylı kalmayınca bir ışınla kendine çekti. işte burada [space] diyor. basıyorum olmuyor. ayarlardan zıplamayı başka tuşa atadım belki space bozulmuştur diye yine [space] yazmaya devam etti. yeni ayarladığım tuşala da denedim space lede denedim. olmadı.olmadı..her defasında öldüm.

insan aynı 3 dakikayı 2 saat oynayınca cinnet geçirmemesi elinde değil. aradım neti aynı sorunu yaşayan 4 kişi daha buldum. ama onlarda bir çözüm bulamamışlar. birine cevap olarak ben 360 koluyla oynuyorum sorun olmadı denmiş. saçma bir bug yüzünden 360kolu mu alayım şimdi ben.
format attım oyunu yenden kurdum. en son yamaları kendi yüklüyor zaten. space tuşu hala işe yaramıyor. böyle giderse kutunun içine tükürüp istanbul ofisine postalayacağım. ilk oyunla beraber. 2 oyunda bug yüzünden bitmedi.
CoraxCorax
Üye
oyunu geçen gün bitirdim, klasik crytek oyunu olmuş grafiği bas, optimizasyon, oynanış, hikaye hak getire.
e2engintr06e2engintr06
Üye
Bi ara Crysis 4 2014 de çıkacak diye muhabettler dönüyodu forumlarda, ne oldu o iş ? Anasını satayım ilk önce heyecanlandırıyolar daha sonra birisi çıkıp " fake beyler inanmayın" diyince afedersin g*t gibi kalıyosun ortada...
PiranhaPiranha
Üye
Abiler bendeniz CRYSIS 2 ile beraber bu 3'e de yeni yeni asılacağım, malumunuz bizim emektar PC'yi yeni nesle terfi ettik ve son 2-3 yıldır çıkmış oyunlara ancak kavuşuyorum.

Sormak istediğim şu:
Crysis 3 oyunu ORIGIN'den alındıysa "official Türkçe seslendirme/altyazı desteği" gelmiyormuş, halbuki bu oyun tüm dünyada (diğer dillerle birlikte) Turkish opsiyonuyla çıkmadı mı? peki bu Origin'in yaptığı ne halt o zaman?.

Crysis 3'ün Türkçe seslendirme dosyalarını dışardan bulsak indirsek acaba Origin'e ekleyebilirmiyiz diyecektim (birde bu dosyaları nerden bulabiliriz ki?). Sanırım böyle birşeyi Crysis 1 ve 2 için de yapabiliyorduk oradan aklımda kalmış. Oyuna sadece TR altyazı yamasını bulsak Origin'de çalıştırabilsek ona bile razıyım.
rubyredrubyred
Üye
benim crysis3 türkçe piranha albayım

ha türkçe olmasa daha iyi. rezalet çeviri var
Starlet
Üye
Türkçe çeviri rezalet evet. İngilizce oynayın. Zaten şimdiye kadar adam gibi çevrilen bir oyun görmedim. Bu Türkçe takıntısını da anlamıyorum. İngilizce öğrenin İngilizce oynayın oyunları abi ;)
discussioncontroller