İstanbul Paintball Oynadık Bitti Dağılın :)
SYSCLEANER
Mod
Şu ara bolcana boş vaktim olduğu için bir paintball organizasyonu yapalım diyorum (yardımcı olucak arkdaşların yardımını seve seve kabul ederim.) Bunun dışında bir şeye başlamak için öncelikle katılım olucakmı diye sormakta fayda görüyorum. Yer neresi olur derseniz şu nada kadar fiyatları en uygun paintball oynadığım mekan Akay Paint ball du http://www.akaypaintball.com/ mekanı kilyostadır tam önünde otobüs durağı ve minibüs ila ulaşımı mevcuttur. Tarih içinde güneşli bir pazar düşünebilir. Ciddi olarak katılırım diyen arkadaşların ellerini havada görürsek takımları kurup organizasyona başlıyabiliriz :).
Misafir
Ben ben!!! Kaçırmam hayatta, zaten ne zamandır istiyordum oynamak. :)
SwooshSwoosh
Üye
tarih uyarsa seve seve katılırım. velhasıl bağdat caddesi üzerindeki paintball mekanı da düşünülebilir, yakın olsun diyenler olursa diye.
Laçin
Üye
Hmm, yakın tarihte istanbul'da olacağım ama neler olur bilinmez. :D
Misafir
Yosh, ne zamandır beklediğim şey.
mutluadige
Üye
Buluşma mı? Nerede? Boş olursam ben de varım. Ama paintball biraz pahallıdır be.
SYSCLEANER
Mod
Valla şöyle diyim en son gittiğimde bir sürü mermim artmıştı ve son ödediğim fiyat 50YTL idi ki 4 set oynadık ve pekde ekonomik oynadığımı söylenemez yani çok daha azına çıkabilirsiniz. Bağdatcaddesindeki mekanın fiyatlarını öğrenirsen swoosh oradada toplanılabilir.
mutluadige
Üye
50 ytl bir oyun için çok büyük bir mebla. Daha uygun bir yerler bulabilirseniz seviniriz. Yoksa bu şartlarda, paintballa o kadar bayılamam.
SYSCLEANER
Mod
Maksimum bir rakam verdim yani :) hemen okadar para vericeksiniz mesajını çıkarmayın doğru hatırlıyorsam 25 top 5 YTL idi 50 top da olabilir. 15 ytl de girişi var 50 top veriyorlar başlangıç. Gerisi size kalmış yani isterseniz sadist bir şekilde etrafa mermi saçarsınız isterseniz sayıyla atarsınız ben sadistlik yaptım :) Paintball okadar da ucuz değil ama başka yerlere göre burası baya ucuz ha son durumda nedir fiyatlar bilmiyorum yakın zamanda giden varsa önerilere açığım
Laçin
Üye
Hmm, 50 ytl diyelim. 30 kişi gelse, 50x30=1500 ytl yapar. Bir yıl boyunca iki ayda bir toplansak, 6 kere toplanırız anlamına geliyor. Ki yılda 9000 Ytl yapar. Bence bir yıl boyunca bu parayı biriktirip kendi paintball tesisimizi açarız. ;)
Misafir
Güzel fikir, hatta birde sponsor bulduk mu demeyin keyfimize. ;D
discussioncontroller