İstanbul Paintball Oynadık Bitti Dağılın :)
Melodik
Üye
jaxiM dedi:

tarih secin bende varim ama taksim gibi düzgün bi yerde buluşsak ben istanbulu o kadar bilmiyorum:(
yaş sınırı var mı ya da arkadaşlık şartı?:D

Jaxim kaç yaşındasın? yani 14 yaşın altına düşmek istemiyoruz ama şimdikiler maşaalah benden büyük gözüküyor :) azcık çelişiyorum yani yaş konusunda..

bu arada gelirsen karşıdan arkadaşlarla buluşursun, anadolu yakasında oynuyoruz çünkü evocuyuz :D
Melodik
Üye
bu arada arkadaşlık şartı yok, ilk buluşmamızda birbirimizi tanımıyoduk en azından ben sys haricinde kimseyi tanımıyordum ancak kadro süper, keşke önceden düzenleseymişiz :( bu arada katılmak isteyen arkadaşların varsa yönlendir bu foruma..

BU ARADA SWATIN DEDİĞİ TARİHLER ARASINDA KİM GELİRİM DİYOR?
Pixelponny
Üye
Yarın 13 zaten. Yarın olmazsa hafta içi katılamam ki =)

edit: gerçi yarın da katılamam ben, dinleneceğim =/
Melodik
Üye
yok o zaman swatım bizim iş olmaz, sen haber ver buluşalım bır yerde sen nerde kalıcaksın istanbulda? bana söyle ben seni ordan alıyım :)
S.W.A.T
Üye
Melodik dedi:

çünkü evocuyuz :D

Ahahaha... Çünkü hepimiz emo'cuyuz =)
Melodik dedi:

yok o zaman swatım bizim iş olmaz, sen haber ver buluşalım bır yerde sen nerde kalıcaksın istanbulda? bana söyle ben seni ordan alıyım :)

Sağlık olsun Melodik. Umarım daha fazla aksilik olmaz da Ankara'da oynarız beraber. İstanbul / Sarıyer (Yeniköy de diyolar) / Kalender Orduevindeyim.

En iyisi ben sana telefon numaramı vereyim : 0537 35... Yok en iyisi PM atayım.
Misafir
İstanbul? ha yok kalsın
S.W.A.T
Üye
Bugün (14 Temmuz Pazartesi) Melodik ve S.W.A.T kişileri "İstanbul Tayfasının Paintball Geleceği ve Ankara Tayfası ile Ortak Paintball Girişimleri" konulu bir konferans vereceklerdir.

Konferans Saati : 20:00
Konferans Salonu : Kalender Ordu Evi
SYSCLEANER
Mod
SWAT insanlar ordu evine nasıl giricek :D Hadi Melodi girerde. Ben gelemeyeeğim dışardada olsa o saatlerde otobüze biiyor olucağım Melodiden alırım gerekli bilgiler.
S.W.A.T
Üye
Melodi'yi Ankara himayesine almış bulunmaktayım! Nihaha! Geçmiş olsun İstanbul tayfasına! Naniiiik!

Şaka bi yana cidden iyi bir arkadaşımızmış. Küçük çaplı bir [OGZ]İstanbul buluşması oldu =) Umarım ilerleyen zamanlarda fırsat olur da, diğer [OGZ]İst. tayfasını da görürüm =)

Neyse efendim. İstanbul'un takım olarak, tesis olarak, ekip olarak pb konusunda yetersiz olması nedeni ile Melodi'yi Ankara'ya transfer ettim. Nihaha!
SYSCLEANER
Mod
Hayırrr o benim ortimdiiii.... Olsun geri kazanmasını biliriz biz hıh...
discussioncontroller