İstanbul Paintball Oynadık Bitti Dağılın :)
S.W.A.T
Üye

Hayırrr o benim ortimdiiii.... Olsun geri kazanmasını biliriz biz hıh...

Artık çok geç =) Kaptık Melodi'yi =) Ankara'ya gelicek, çok güzel ağırlicaz Melodi'yi =)
SYSCLEANER
Mod
EE tamam sonra dönicek paylaşa bilirim ortimi :D :P Bunu duynca team kill yapıcak eminim bana :D
S.W.A.T
Üye

EE tamam sonra dönicek paylaşa bilirim ortimi :D :P Bunu duynca team kill yapıcak eminim bana :D

Anlatamadım sanırsam =) Komple Ankara'ya gelecek =) Taşınacak yani =) Zuhaha! Ankara tayfası üyelerini paylaşmaz! Melodik bizim! (SYS biz neden emesen üzerinden devam etmiyoruz?)
Misafir
Oha :D artık ankaradan diyincesi bu ayki pb için sanmıştım. OHA O_o :D
SYSCLEANER
Mod
ühü...
S.W.A.T
Üye
Guplan dedi:

Oha :D artık ankaradan diyincesi bu ayki pb için sanmıştım. OHA O_o :D

Bu ayki pb için gelecek. Ama komple Ankara'ya yerleşmesi biraz zaman alabilir. Villa bakıyoruz Melodik'e =)

ühü...

Yav tamam ağlama. Arada sırada İstanbul'a da gelir =)

Bu arada sizler de İstanbul'da paintball oynanabilecek farklı yerler araştırın. Evo mudur emo mudur öyle yerlere gitmem ben :D
SYSCLEANER
Mod
Meldik Ankaraya geçtiyse ne gerek var düzenlemem bir daha paintball falan tek başına olmuyor bu işler... KArting var aklımda şu ara ama sanırım oda yalan olur.
S.W.A.T
Üye

Meldik Ankaraya geçtiyse ne gerek var düzenlemem bir daha paintball falan tek başına olmuyor bu işler... KArting var aklımda şu ara ama sanırım oda yalan olur.

...ve Voltran İstanbul'a bir kayıp daha verdirir. (Ya bak sen böyle diyince üzüldüm şimdi. Al tamam sizin olsun Melodi. Valla. Ağlamayın lan.)

:D Sanki Melodik bizimmiş gibi bi o yana bi bu yana ehue... Melodik en son Bejiktaş dolmuşuna bindiydin ama... Kayboldu galiba :D
Misafir
Voltran kaldı mı ya? En son kafasını bile oluşturamıyorlar diye duymuştum ama? =p

Ne İstanbul, ne Ankara, İzmir rulz... =p
Misafir
Merak etmeyin, izmir'den iki kayıp vermek üzeresiniz şuan!
discussioncontroller