Need for Speed: Most Wanted (2012)
thegmnkthegmnk
Üye
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NFS_Most_Wanted_2_Listelendi-26796.htm

Lütfen Criterion olsun, lütfen Criterion...

NOT: Fakese 2012'deki NFS oyununun konusuna döner bu :D
4munet4munet
Üye
listelendi ne demek. haber de ek bir şey yok da sadece most waned 2 bekliyoruz yazıyor.
PiranhaPiranha
Üye
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NFS_Most_Wanted_2_Listelendi-26796.htm
Bu haberi gördüm bende. Yalnız ordaki şu yorum daha çok ilgimi çekti_: "Most Wanted 2'yi duyuran tek yer onlar değil, yapımcısı Criteron Games olup Kasım 2012 çıkış tarihi almış bazı yerlerde". Sizce bu doğrumudur?. Eğer böyleyse Most Wanted 2 yapımcısı Criterion Games ise of ben yatar kalkar dua ederim be :D

Bildiğiniz gibi "Burnout: Paradise" şaheseri oyundan sonra, yeniden yapım olan "NFS: Hot Pursuit" oyunuyla tekrar geldiler. yine güzel bir oyuna imza attılar. gerçi ben Burnout kadar sevemedim ama olsun yeni dinamikler güzeldi...
chackal
Üye
Sadece şu başlığı görünce bile ne kadar sevindim ya :D
thegmnkthegmnk
Üye
@Pirahna: İlk mesaja bak istersen asdsadsafasdas

Most Wanted'ın Burnout mekanikleriyle (çarpma, parçalanma vs. dahil) yeniden yapılmışı bile fazlasıyla yeter bana.

"HELL WE CONTROL!"
PiranhaPiranha
Üye

@Pirahna: İlk mesaja bak istersen asdsadsafasdas

Most Wanted'ın Burnout mekanikleriyle (çarpma, parçalanma vs. dahil) yeniden yapılmışı bile fazlasıyla yeter bana.

"HELL WE CONTROL!"

Valla bende bu dediğine, NFS:HP daha yapım aşamasındayken Criterion Games ismini duyduğum anda baya baya ümitlenmiştim ama olmadı malesef. Bakalım yeni oyunları Most Wanted 2'de nasıl bir yol izleyecekler tarz benimseyecekler. neyse ya illaki Burnout:Paradise demekte istemem sadece kendi tarzlarını konuştursunlar yeter :lol:
4munet4munet
Üye
underground 3 istiyordum ben. the doors'un "riders in the storm" müziği eşliğinde araba modifiye etmek istiyorum ben.
__skytalker____skytalker__
Üye
Açıkçası HP severek oynuyorum da MW konusunda Criterion olsun istemem. Aslında MW2 olsun da istemem. O öyle kalsın batırmasınlar.
SnorlaxSnorlax
Üye
Underground 3 ya da Most Wanted 2 isterim. Grafikler isterse leş gibi olsun, adam gibi oyun yapsınlar ama. Ben daha 2 gün önce Underground 2'ye başladım tekrar. Yine öyle bir şey yaparlarsa, koşa koşa alırım.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İnşallah gece yarışlarıda olur. Modifiyenin dibine vurularım, kökleyelim... Çok sevindim ya.
AjiraAjira
Üye
Seriyi nadasa bıraksınlar, bırakmayacaklarsa ismi NFS 2012, 2013, 2014 olarak gitsin. EA, lütfen yeni iş modelleri bul. NFS isminin bir şey ifade ettiği zamanlara dönmek istiyorum.
discussioncontroller