Need for Speed: Most Wanted (2012)
EndOfGreenEndOfGreen
Üye
oyun burnout paradise lite olmuş millet. keyifli, ama paradise'tan devam etmek daha keyifli. (yanlız online modu daha sağlam paradise'tan, onu bi araştırın karar vermeden önce)

orjinal most wanted'laysa en ufak bi alakası yok, ea'in kolpa çakallıklarından bir diğeri sadece..
PiranhaPiranha
Üye
Çok fena yerin dibine batırdınız la oyunu, azar işitmede Criterion-EA hiç çekmedi sizden çektiği kadar. çok fena adamların kulaklarını çınlattınız pişman ettiniz bu oyunu yaptıklarına be :D Aynı şeyler serzenişler hatırlarım Criterion'un Burnout:Paradise sonrası ilk projesi olan NFS:HotPursuit için de yapılmıştı. Haklılık payınız var tabii başka bişey demiyorum :)
QktayQktay
Üye
:) abi hakediyor ama her türlü hakareti oyun. dayanamadım 2 saat sonra sildim kaldırdım oyunu yav. kontroller iğrenç, o arabadan in buna bin naptıgımız belli değil (bişiy yapacagımızda yok gerçi) bir miktar sola dönmek için parmaklarım ağrıdı, abuk subuk amaçsız sürüyle checkpoint, alakasız bir şekilde binanın kenarından çıkmış 1 metre uzunlugunda yola doğru duvar. sırf binaya sürtündemeden gitmemiz için konulmuş oraya. biri hızını alıp sürterek dönerse kaza yapsın diye. baştan sonra iğrenç bir oyun ne yalan söyliyim :)
4munet4munet
Üye
arabaları kişiselleştirme adına bir şey görmeyince sıkıldım, ben de sildim. öyle 15 tane adam koyup bunları geç deyince most wanted olmuyor criterion efendi.
defecteddefected
Üye

Ya allahaşkına şu bomboş sokaklarda araba kullanmak açık dünya bir oyunda araba yarışı seven bir oyuncuya nasıl keyif verebilir?

Kim seviyor abi böyle rezalet atmosferi.

Çöp resmen video'nun hâline bak. Çöp ulan bildiğin çöp ya.

Bedava versem birine, kafama atar ....ak mı geçiyorsun benimle diye...

Criterion yeni Burnout yapacağım demiş

EA tamam demiş. Sonra vazgeçip, bu oyunun adını Need for Speed: Most Wanted koyacaksın demiş.

Kesinlikle böyle başka açıklaması olamaz.

29 Ağustos. Sakalım da var ama dinlemediniz beni :lol:

Bu oyunu yerden yere vurmak acayip hoşuma gidiyor lan. Ben gidip Forza Horizon oynayayım biraz. Hatta EA ve Criterion mallarına tavsiyem de Forza Horizon oynamaları yönünde. Xbox'ın adam gibi tek Exclusive'i. Hatta Xbox'ın açık ara en iyi Exclusive'i oyun.
4munet4munet
Üye
xbox ın açık ara en iyi oyunu halo'dur.
defecteddefected
Üye
Xbox'ın açık ara en iyi oyunu Halo'ysa daha da bi acıdım konsola.

Halo "iyi" bir oyun değil ki herhangi bir platform'un "en iyi" oyunu ünvanını alsın.

Satış rakamlarına falan bakarak "iyi" deniyorsa muhabbetin uzamasına gerek bile yok zaten.
RedBeardRedBeard
Üye
Halo acayip ya. Bence abartının kralı, adamlarda exclusive adına daha farklı oyunlar olmayınca ister istemez ilgi görüyor herhalde.
PiranhaPiranha
Üye
X360'ın bir Halosu var abi olacak o kadar olmasıda lazım. (Bu cümleyi, PS3 Exclusive oyunlarıyla X360'ı dövenlere adıyorum).
esekesek
Üye

Underground öncesi yerlerde değildi. Zira high stakes ve porche unleashed vardı. Underground çıkınca sadece milletin NFS oyunlarından beklentileri arttı. Modofiye gibi. Eski NFS`cilerden kime ''hangi nfs daha iyiydi?'' diye sorsam onlar bile ya high stakes ya da porche unleashed diye cevap verirler. Tamam Underground eğlenceliydi falan fakat hala açar porche unleashed oynarım, Underground oynamam. Zira oyunun tek amacı modofiye etmek. Haliyle insan sıkılabiliyor.

porche unleashed'ın tadı bambaşka ya. o menü müziği bile inanılmaz tatlı geliyor.

ah, nostalji.

işte küçükken tam bu bölümde takılmıştım ben. şu şehir tasarımına bakın, inanılmaz kaliteli bence.

http://youtu.be/Y5WYljZ3zDw?t=13m
discussioncontroller