Need for Speed: Most Wanted (2012)
FaironFairon
Üye
Porsche Unleashed da nice insan kapitalizmin tuzağına düşerek yarışı marışı bırakıp araç alım satımına yöneldi. Hele hırs yaptığında falan ucuz hasarlı araba al>tamir ettir> daha pahalıya sat döngüsü yarış yapmaktan falan daha fazla kitliyordu insanı.

Ultima'da server çöktüğünde de güzel gidiyordu oyun.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Yalnız oyun gerek geçtiği şehir olsun, gerek gameplay'i olsun Most Wanted'ın yeni oyunu olmaya layık. Ama Burnout'a çok fazla kaçan yanları, arabaları yolda bulma saçmalığı, modifiye eksikliği ve polislerin kolay olması içine etmiş. Yoksa araba sürmek, yarış yapmak falan güzel olmuş beğendim. Bir de her kazayı 12390123 saat göstermese. Azıcık gösterip geç. En ufak bi şeyde iki saat uçan araba izlemek istemiyorum.
RaideN
Üye

Underground öncesi yerlerde değildi. Zira high stakes ve porche unleashed vardı. Underground çıkınca sadece milletin NFS oyunlarından beklentileri arttı. Modofiye gibi. Eski NFS`cilerden kime ''hangi nfs daha iyiydi?'' diye sorsam onlar bile ya high stakes ya da porche unleashed diye cevap verirler. Tamam Underground eğlenceliydi falan fakat hala açar porche unleashed oynarım, Underground oynamam. Zira oyunun tek amacı modofiye etmek. Haliyle insan sıkılabiliyor.

porche unleashed'ın tadı bambaşka ya. o menü müziği bile inanılmaz tatlı geliyor.

ah, nostalji.

işte küçükken tam bu bölümde takılmıştım ben. şu şehir tasarımına bakın, inanılmaz kaliteli bence.

http://youtu.be/Y5WYljZ3zDw?t=13m

Bu oyunda araç tepkileri çok harikaydı. NFS serisinin en sevdiğim oyunu değil, ama araç sürüşünü en sevdiğim oyunudur bu.
deathly hallowdeathly hallow
Üye

Underground öncesi yerlerde değildi. Zira high stakes ve porche unleashed vardı. Underground çıkınca sadece milletin NFS oyunlarından beklentileri arttı. Modofiye gibi. Eski NFS`cilerden kime ''hangi nfs daha iyiydi?'' diye sorsam onlar bile ya high stakes ya da porche unleashed diye cevap verirler. Tamam Underground eğlenceliydi falan fakat hala açar porche unleashed oynarım, Underground oynamam. Zira oyunun tek amacı modofiye etmek. Haliyle insan sıkılabiliyor.

porche unleashed'ın tadı bambaşka ya. o menü müziği bile inanılmaz tatlı geliyor.

ah, nostalji.

işte küçükken tam bu bölümde takılmıştım ben. şu şehir tasarımına bakın, inanılmaz kaliteli bence.

http://youtu.be/Y5WYljZ3zDw?t=13m

20-30 kere denemişimdir o bölümü. Gelmiş geçmiş en iyi NFS oyunudur.

Most Wanted aldım bu arada SimCity sayesinde :P

astushallow nick.
VanyelVanyel
Üye
Beleş MW var dediler geldik :) Ea'yi sevmeye başladım.
__skytalker____skytalker__
Üye
Nassı beleş???
deathly hallowdeathly hallow
Üye
SimCity alanlara.
__skytalker____skytalker__
Üye
Dayum.
PiranhaPiranha
Üye
.