Need for Speed: Most Wanted (2012)
PiranhaPiranha
Üye
.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Origin'de bedava olunca 2013 most wanted'ını yükledim. Ama arkadaş bu nasıl rezil bir araç dinamiğidir? Sürülmüyor ulan araçlar resmen. Sola çekiyorsun, sanki birileri aracı tersten tutmuş da gitmesine izin vermiyormuş gibi direniyor araba, düz gidiyorsun kendini sağa çekiyor. Yada bir komutu veriyorsun belli bir süre sonra yapıyor falan filan. Hevesim kursağımda keldı resmen.

Eski most wanted'ı indirip kurasım geldi, ama internet kotama acıyorum

Arkaşlarla online kasarız diye kurmuştum biraz da, ben henüz deneyemedim ama dün arkadaşlar denemiş online sorunsuz çalışıyormuş o güzel. Baya oynamışlar lag vs yok ama işte araç surus dinamikleri oyundan soğutur.

Gerçi biraz oynayınca alışıyorsunuz ama bu dinamiklerin mantıklı hale geldiğinden değil oyunun saçmalamasına alışıp ona göre hareket etmeye başlamanızdan kaynaklanıyor.

Ay sonu gelsin kota dolsun da ondan sonra eski most wanted'ı orijinal bulursam bir yerden onu yükliycem. Belki online olarak hala oynanabiliyordur.
DharkanDharkan
Üye
Mobil cihazlar için remaster edilmiş oyundan fazla şey beklememek lazım
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Akşam 4 kişi multi yaptık baya zevkli oluyor, iki kişi daha indirdi, diğerleri de yolda. Bu akşam da 6 veya 8 kişi olmayı planlıyoruz.

Gelmek isteyen olursa eklesin beni originden.

soulkiller_ace

Muhabbeti de Team Speak den yapıyoruz. Gelecek olursa veririm TS adresini de.

Kendi ayarladığımız yarışları yapıyoruz listeden sırayla gidiyoruz. Her türlü çirkeflik ve kandırmaca yapmak serbest :D

Hazır originde ücretsiz dağıtılıyorken alın derim.
rubyredrubyred
Üye
bunu oynayacağınıza son hot pursuiti oynayın bence, hem skytalker,ben ve belki sithari de gelir : )))

Beğenenler: sithari, __skytalker__

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyun beleş :!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bunu ilk oynadığımda kontrollerden dolayı sinir krizi geçirecektim. Yere yağ varmış gibi arabalar aşırı kayıyordu.

Beğenenler: rubyred

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Bunu ilk oynadığımda kontrollerden dolayı sinir krizi geçirecektim. Yere yağ varmış gibi arabalar aşırı kayıyordu.

Arabalar kayması ile ilgili kısım aslında gayet gerçekçi ama direksiyon dönmüyor veya geç tepki veriyor sıkıntılı olan yer orası.

Ama multi de çok sorun olmuyor zira herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor eşitlik bozulmuyor yani. Bir de gamepad ile oynayınca klavye'ye nazaran bi nebze daha rahat oluyor. Kaza yapmadan kilometrelerce yol gittik 250-300 km hız aralığında.
__skytalker____skytalker__
Üye
HP de beleş kadar ucuz artık yav, alın da oynayak. Kurmaya bahane arıyordum zaten.

Beğenenler: rubyred

Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
kaç para ulan bi HP?!
discussioncontroller