Günlük Olmayan Günlük
JulianneJulianne
Üye
Anna için bugün iki tane gelişme oldu, yazayım bari.. (:

Birincisi, adamlar birkaç satırı göndermeyi unutmuşlar. Şaka gibi... Her neyse, yakında onları da gönderirler ve hallederiz. (:

İkincisi, Dağıtımcı, oyuna "hint" sistemi getirilmesi için bastırıyormuş. İşte sırf bu yüzden Kickstarter istiyor herkes. Lan bırak adamlar oyunu yapsın işte.

Betasına da katılacağımı öğrendim an itibariyle. Ama fazla bir bilgi beklemeyin benden. (:
JulianneJulianne
Üye
I touch the fire and it freezes me
I look into it and it's black
Why can't I feel?
My skin should crack and peel
I want the fire back

Now, through the smoke she calls to me
To make my way across the flame
To save the day or maybe melt away
I guess it's all the same

So, I will walk through the fire
Cause where else can I turn?
I will walk through the fire
And let it
Burn.
JulianneJulianne
Üye

Just saiyan' (:
JulianneJulianne
Üye
Update: Anna'nın dağıtımcısı, oyunu test etmemize izin vermedi. Sızıntıdan korkuyorlarmış... Ne desem boş.

Anna'nın: (büyük ihtimalle) gog.com'dan dağıtılacağını da öğrendim. Çıkışı ise Haziran ortasına sarkmış gözüküyor.

Çevirdiğim oyunu oyun çıktığında test edeceğim. Şaka gibi...
JulianneJulianne
Üye
Anna için son düzlüğe girdik sayılır ammavelakin altyazıyı test etme şansım olmadığından ne kadar iyi (veya kötü) bir iş çıkardığımı net olarak söyleyemiyorum. Oyunu çıktığı gibi alan olursa aranızda bana nerelerde hata yaptığımı belirtirse fazlasıyla sevinirim. "Subtitle Hotfix" yaparlar artık değil mi... (:
JulianneJulianne
Üye
Anna sayesinde gog.com gözümden düştü. İsteyene özelden anlatabilirim sanırım ama burada başlarsam çok "shitstorm" olur, o yüzden söylemiyorum.

Hala tam olarak inanamıyorum adamların yaptığına... Pes.
JulianneJulianne
Üye
Anna yüzünden ömrümden ömür gitti... Şimdi sadece "quality check" kaldığını düşünüyorum. Lütfen sadece o kalmış olsun. Lütfen...

Dipnot: Oyunun ne zaman çıkacağı şu an tam belli değil ama %100 bitmiş durumdaymış. Çıkışından 1-2 hafta sonra da çıkan patch ile altyazılar eklenecekmiş. Bakıcaz artık...
JulianneJulianne
Üye
Heleşükür Anna'yı oynamaya başlayabildim amma oyun benim için fazla korkunç çıktı lan. Daha 10. dakkasında ragequit çektim fsdfsadf...
JulianneJulianne
Üye
Farkettiklerim:

1 - Oyunun yanında gelen "Notepad" adı altındaki 17 sayfalık Prologue bana gönderilmedi, dolayısıyla çevrilmemiş olarak duruyor.

2 - Oyunun başındaki 3-4 satırlık giriş kısmı da text olarak değil, texture olarak hazırlandığı için çevrilmemiş. Niye, bilmiyorum.

3 - Bir bulmacada inanılmaz bir şekilde takıldım, 5 aynı (farklı renkteki) eşyayı 5 farklı yere yerleştirmem lazım ancak ne resimler ne de oyundaki hint sistemi yardımcı oluyor. Benim kazmalığımdan da olabilir bu gerçi.. :D
JulianneJulianne
Üye
image
discussioncontroller