PS3 Cafe
Icarus
Üye
Yuh be, bu adamlar yakla$ik 150-200 saatte konsolun parasini cikartiyorlar ya.. Cok ama cok pahali...
croctheone
Üye
XBox360 ve PS3 kafe kadıköyde

Keyf Game
Söğütlüçeşme cad. Yavuztürk sok. No: 4/a
Kadıköy/İSTANBUL
0216 349 95 04
Misafir
croc'un dediği yer oldukça kaliteli bir yer, gittik gördük. Hem xbox360 da var.
Misafir
Orayı Açıldığından beri bilirim. Gidin bakın memory karta Puhaha diye . Ama öncelikle Xbox360 var. PS3 çok daha sonra geldi oraya. Bugün gittim yine (dün aslında) Assassin's Creed oynamaya, dedim birazda COD4 oynayayım. Yorumum. YUUUUH. Siz buna mı en iyi savaş oyunu diyorsunuz hiç beğenmedim ben. Grafik-ses 10 numara ama bilemiyorum oyunda genel bir boşluk hissi var. Oynarken heyecanlandıramadı beni.
Misafir
Belki pc'de oynasan daha iyi olur.
croctheone
Üye
FPSlerde nedense PCde daha iyi gibi... birde tek başına oynamak ayrı bir zevk tabi bir cafede oynamaktansa.

onun dışında fiyatı pahalı olmasa orada yaşayabilirim
DharkanDharkan
Üye
konsolda fps, saks
Dexter
Üye
croc, kapatacaz değil mi keyifi, mgs4 gelince.
keneagan
Üye
ankarada, kızılaydan akay yokuşuna giderken var bi tane, hani bazı otobüslerin son durağı, köprünün altından geçince ilk sağ...
Misafir
Gitar'ın üstüne PS3 cafe açılmış Dex'im, orayı da kapatabiliriz. Keyf çok kaliteli bir yer ama çok pahalı ya.

Naruto'nun incelemesini yapacağım diye bugün gittim, oynayayım dedim, 13 ytl bırakıp çıktım. Şu Gitar'ın üstündeki yerin fiyatlarını öğrenmek lazım bir.
discussioncontroller