PS3 Cafe
Misafir
MGS4 çıkınca ben ps3 almayı düşünüyorum. Peder ile vahideyi paketleyip benim eve gideriz.
amb1T1on
Üye
Kadıköy'ü bilmem ama İzmir'de Alsancak'ta Elit Kafe var :) (Gahve)
Ninja Gaiden
Üye
Eskişehir'de var mı?
xegono_furkan
Üye
adanada bi tane var adı gökkusağı
akif87
Üye
Keyf Game
kadıkoyde 3 gundur gidiyoruz buyuk ihtimalle yarın gidecegiz bu gidişte adamı zengin edecegiz..
Misafir
Fight Night Round 3 olan her ps3 kafe benim için en iyisidir :D
chackal
Üye

Eskişehir'de var mı?

Kızılcıklıda var bitane.
bardullahbardullah
Üye
arkadaşlar bu gün bir arkadaşımla beraber ps3 cafe arayalım dedik fakat bu gün değil yarın gideriz ama yine de bi bakalım dedik. biraz dolandık tam ümidi kesmişken yolda duvara asılmış bir kağıt gördük. Üstünde Klimalı, VIP koltuklu, Dev LCD ekranlı ps3 cafe açılmıştır yazıyodu altında da barlar sokağında REXX'in oralarda gibisinden bi yazı vardı. Saati 5 TL. Nasıl bir yer acaba gideniniz varsa beni bilgilendirebilirmisiniz ?? Veya buna benzer bildiğiniz önerebileceğiniz temiz bir yer varsa söyleyebilirmisiniz ?
Dark_BlueDark_Blue
Üye

XBox360 ve PS3 kafe kadıköyde

Keyf Game
Söğütlüçeşme cad. Yavuztürk sok. No: 4/a
Kadıköy/İSTANBUL
0216 349 95 04

Yerini tarif edebilecek olan var mı ??
NEFER11
Üye
salonumuz 550 metrekare olup 117 lcd ekranlarda oyun keyfi dev sinema perdesinde pes 2010 ve diğer oyun çeşitleri ile rakipsiz bir eğlence merkezimiz var.rahat ferah arkadaşlık ortamında vıp odalarıyla bu ayrıcalığı herkes görüp yaşamalı.....
salonumuzda guıtar hero ,wii, xbox360 keyfinide özel odalarımızda yasayabılırsınız..............

resim adres bilgisi

---------------------

bahariye cad.sakızgülü sok no 31 ön giriş
mıralaynazım sok. no 27 arka giriŞ..
BAHARİYE ZİRAAT BANKASI KARŞI SOKAĞI
KADIKÖY İSTANBUL
discussioncontroller