Project Reality - 1.35
Death6Death6
Üye
Project Reality

image

Aranızda hiç gerçekten savaş atmosferini yansıtan bir multiplayer oyun arzulayan oldu mu?
Genellikle “arcade” kavramına kaçmış savaş oyunlarındaki abes durumlardan kurtulmak isteyen?
3-4 kişilik co-op oyularında yapılan takım oyunları yetmeyip de savaş alanındaki her asker ile takım oyunu yapmayı hayal eden?

Eğer yıllar önce Battlefield 2’den bekledikleriniz bunlardıysa, büyük ihtimalle çok büyük bir hayal kırıklığına uğramışsınızdır. Oysa Project Reality ekibi 2004 yılından beri Battlefield 2’yi sadece takım oyunuyla oynanabilecek, BF motoru ile yapılabilecek en gerçekçi yenilikleri getirebilecek bir mod hazırlamaya çalışıyor.

Aşağıda gerçek savaş alanına girmenin ne demek olduğu ve nasıl girebileceğiniz hakkında bilgiler bulacaksınız.
Project Reality’e Hoş Geldiniz. : )

----------------------------------------

Kısaca, tatsız bir tanıtım yapmak gerekirse;

Project Reality bedava indirilebilen bir Battlefield 2 modudur. Oyunun içine ayrı bir mod olarak yüklendiğinden BF2 ile tamamen ayrı çalışmaktadır.

Modun yapımcılarının hedefi, DICE tarafından geliştirilen orijinal oyun için olabildiğince gerçekçi çatışma ortamı eklemektir. Bunun içine fizikleri, görsel efektleri ve genel gameplay formatlarını değiştirmek gibi bir çok oynanış öğesi girer. Her zaman kendi içinde yenilenmede olan mod, zenginleştikçe İngiliz, Rus, Taliban ve Direnişçi ordularını ve gönüllü olarak ordu hazırlayan geliştirici topluluklarının eklediklerini dahil etmekte ve geliştirmektedir.

Bu orduların içine Kanada, İsrail, Hamas gibi ülkeler ve bir o kadar da yapım aşamasındaki ordu girer.
Project Reality iki yıl üst üste ModDB.com’da Yılın Modu yarışmasında ikincilik almış, 2008’de Yılın Modu ve En iyi Multiplayer Mod ödüllerine layik görülmüştür. 2008’de 1. olduğu için 2009 yarışmasına katılma hakkı ise yoktur.

Download ve Kurulum Sırası

1.Orjinal  Battlefield 2
2.Battlefield 2    1.41 Patch
3.Battlefield 2    1.5 Patch
4.Project Reality 1.2
-------------------------------

http://www.realitymod.com/downloads.html

Project Reality 1.0 Trailer

Project Reality 1.2 Trailer

Yabancı Oyuncuların Ünlü PR Videoları

Fools Road'da Militia Ambush

PR Turnuvası Qwai Nehri'deki Nato Birlikleri
http://www.wegame.com/watch/pr-tournament-qwai-river-nato-forces/

7 Gün PR

Korengal’de  Bir Amerikan Mangası
http://www.vimeo.com/2434482

Karbala’da Mekanize Piyade Birlikleri

-------------------------------------------

Türk Oyuncularla Oynanan PR Videoları

Project Reality Türkiye Yıkım Videosu

M113 Zırhlı Taşıyıcı Vuruluşu

Operasyon Sessiz Kartal (0.9)

Operasyon Okçu Konvoyu
http://www.wegame.com/watch/Operation_Archer_Convoy_Part_1/

Muttrah Şehrindeki Kale Fethi

Ejod Çölündeki 12 Kişilik Türk Timi

Ekran Görüntüleri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Project Reality

Teamplay Redefined...

Beer  its not quite as good as Pr but when mixed together its a whole nother party   -"Sawbones"

If youre a serious battlefield 2 fan Project Reality is a fresh  reason to re-enlist   - "Gamespy".

The Only Mod For Bf 2 Thats Worth Playing – "MODDB "

Get ready for the meanest , most ruthlessly -demanding shooting experiences around  -"IGN "

One of The most Realistic Wargames Ever        "Pelıt Magazıne"

The Brutal Warzone Of Project Reality      "IGN"

As close to war  you are going to get when it comes to the battlefield franchise   -"Totalbf2.com"

Teamwork Always Come Fırst "Gamestar"

Still wish you were here?
ufuk182
Üye
bu ay dergide de bahsetmişlerdi. internet üzerindn bf2 oynuyodm canımı sıkan şey de bazı yaşı kucuk arkadaşlarn oyunu bozmaları idi. Umarım dvd de verirler bu modu
ScharfschützeScharfschütze
Üye
peki modu yüklersek bf2 oynayabiliyor muyuz?
Death6Death6
Üye
ufuk ogz dvd sinde bulunmuyor ve ogz ye duyuruyorum mod tam olarak 2 gb 1.1 değil dergide 1.1 verilmiş ama önemli değil dergi tam anlamında mucize  ;D neyse project realityimizi yükledikten sonra bf 2 de oynayabiliyoruz project reality ye girmek için Project Reality shortcutından giriyoruz bf 2 ye bf 2 shortcutından zaten ogz nin project realityle pek ilgilenmedigini sanıyorum bana öyle geldi kısa bir yazı olmus    ??? ??? ::) İyi eylenceler unutmayın mik ve manual !  :dans: :dans: ^^  (Manual oyunu yüklediginizde otomatik olarak masaüstünüzde oluyor önceden okumak isteyenler http://guide.realitymod.com/index.php?title=User_Guide linkinden Project Reality 0.7 manual bölümüne girerek edinebilirler)
ufuk182
Üye
şimdi indirriyorum death6 sağol bu konu için dergide okumustum ama hiç heveslenmemiştim o link ve videolardan sonra benim oyunum dedim. Hem ingilizceyi de geliştirebilirm ^^. Ayrıca benle birlikte orj oyunu olan arkadaşlarda var onlar da indirio şu anda mükemmel olacak. death6 x fire kullanıyosan eklermisin?
xfire: ufuk182
Death6Death6
Üye
Project Reality
HAVOC
Üye
harika bi mod yaa 2 gündür oynuyorum aralıksız nerdeyse

ama hiç bişey yapamadan ölünce fıttırıyo insan okadar dolanmadan sürünmeden soora

ben oyunu xfire a ekleyemiyorum ekleyebilen var mı?
Death6Death6
Üye
eklenemiyor ama gerekte yok zaten ;D
ScharfschützeScharfschütze
Üye
beyler timde yer varsa beni de yazın.indiiyorum şu an :D
Death6Death6
Üye
Teamplay Voip Squadımızda Yer Var Xfire:loladino burdan ulaşabilirisiniz. İngame nickim Rezza(UltraShot) unutmayın
HAVOC
Üye
ben 10th mountainda oluyorum genellikle sizler nerdesiniz?
discussioncontroller