Project Reality - 1.35
OReely
Üye
Ortam çok muhalif lan. Çok güldüm :D

Gençler forum kavgasına dönüşmesin. Scharf/Salvatore haklı. Yol alın işinize bakın. Flaming yapmaya gerek yok.

6 ayda 1 regl olup burada insanlara laf etmeye çalışıyorsunuz. Evet ucubik çözümlemelerimiz var oldukça da muhalifiz.

Hadi gençler, siz yolunuza biz yolumuza. Uzatmayın aga. Bak kimse siklememiş aylardır.

:)

OReely
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bir kaç ay ve hafta aralıkla tartışabilmeyi iyi becermişsiniz. Aferin. ._.
ScharfschützeScharfschütze
Üye

image
OReely
Üye
image
İ. Evrenİ. Evren
Üye

image

image

image
acdervisacdervis
Mod
Şöyle geriye doğru gidince Evren'e hak verdim. Paso kavga etmişsiniz.
Üye

Şöyle geriye doğru gidince Evren'e hak verdim. Paso kavga etmişsiniz.

Kavga etme değil aslında. Aptal aptal saldırıyor adam durduk yere-neyin ezikliğiyse bilemiyorum artık-sonra kavga etmişiz oluyor. Adam server'da açık açık küfrederek mesaj atınca iyi, biz tepki verince kötü? Tebrikler. Evet bizim kafamız çok farklı çalışıyor.

CRAZY Hero dedi:

Aman,sakın girme bu dalaşa Relentless.Bu adamların kafaları uçuk biraz.Ucubik çözümlemeleri var aman.

Yani şu kekoya ne söyleyeyim ya?
Codablack
Üye
Onlarca sayfa geri giderek okudum. Ve söylemeliyim ki tartışma hep 3.ncü şahıslar tarafından çıkmış. Burada PR' i oynayan herkesi az ya da çok tanıyorum. Keza Sekonder ve adamı Deniz' i da öyle. Bence kendisi takım oyunu mentalitesinden çok uzak bir insan. Bilmiyorum belki benim gözümden kaçmış olmalı ancak ben sekonder' in bugüne kadar bir yapıcı yorumunu görmedim bu forum da. Arkadaş sürekli birilerini eleştiriyor veya beğenmediği herşeye salak diye hitap ediyor. Hem kendisi bu durumu zaten sunucu da tartışmış bir de foruma taşımanın amacı, gayesi nedir? Gelmeyin böyle provokasyonlara sonra kötü olan siz olursunuz. Bu arada kimseyi savunduğum yok, edilen küfürü de ama nasıl Allah bir ise, bu da gerçek.

PM: Sek, sayfa sayfa arayamadım. Google sonuçlarından buluverdim birkaç tane ancak foruma da arama yapsam daha bunun gibi birçok mesajın olduğunu biliyorum. Bu arada aynı sonuçlara Salak Sekonder yazarak da ulaşman mümkün.

Spoiler:
image
Death6Death6
Üye
Internetten kavga etmek kadar gereksiz ve sacma birsey yok. Luzumsuz isler bunlar. Bulasmayin bulastirmayin.
Üye
PR: Vietnam eklentisi yayınlandı.

http://www.realitymod.com/
discussioncontroller