Project Reality - 1.35
Dave Blake
Üye
Hala cumaları bir iki tur atan ekip varsa bi ara uğramak isterim?!!
ScharfschützeScharfschütze
Üye
Valla PRTR ayrıldı biliyorsun, biz klanca atıyoruz bazen ama şu aralar turnuva başladığı için çok pub atamıyoruz. Genelde training usulü oluyor bizimki.
ScharfschützeScharfschütze
Üye
4munet4munet
Üye
aga bu nedir?
epokhe
Üye

aga bu nedir?

soru "Project Reality nedir?" ise, project reality Battlefield 2'nin bir modu. Ayrıca mod içinde Project Normandy ve PR:Vietnam diye iki eklenti daha var. PR takım oyununu esas alan ve BF 2'yi limitlerinin üstüne çıkaran bir mod.
project1
Üye
Beyler Project Yapacak varsa Anlaşalım Yaparız
Dave Blake
Üye
PR:Falklands Beta'sının kurulum dosyasına nereden ulaşabilirim?Anladığım kadarıyla siteden kaldırılmış.
epokhe
Üye
şu adreste download başlığına gidip swiss mirror'dan indirebilirsin:

http://prteamwork.com/threads/falklands-128-play-testing-2.2722/
Dave Blake
Üye

şu adreste download başlığına gidip swiss mirror'dan indirebilirsin:

http://prteamwork.com/threads/falklands-128-play-testing-2.2722/

Çok teşekkür ettim.Falklands Beta'sına ait videoları görünce Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bu moda eklenmesi gerektiğini daha iyi idrak ettim.Özellikle kayalık arazilerde geçen çatışma videoları tek kelimeyle enfes.
SekondeR
Üye

Onlarca sayfa geri giderek okudum. Ve söylemeliyim ki tartışma hep 3.ncü şahıslar tarafından çıkmış. Burada PR' i oynayan herkesi az ya da çok tanıyorum. Keza Sekonder ve adamı Deniz' i da öyle. Bence kendisi takım oyunu mentalitesinden çok uzak bir insan. Bilmiyorum belki benim gözümden kaçmış olmalı ancak ben sekonder' in bugüne kadar bir yapıcı yorumunu görmedim bu forum da. Arkadaş sürekli birilerini eleştiriyor veya beğenmediği herşeye salak diye hitap ediyor. Hem kendisi bu durumu zaten sunucu da tartışmış bir de foruma taşımanın amacı, gayesi nedir? Gelmeyin böyle provokasyonlara sonra kötü olan siz olursunuz. Bu arada kimseyi savunduğum yok, edilen küfürü de ama nasıl Allah bir ise, bu da gerçek.

PM: Sek, sayfa sayfa arayamadım. Google sonuçlarından buluverdim birkaç tane ancak foruma da arama yapsam daha bunun gibi birçok mesajın olduğunu biliyorum. Bu arada aynı sonuçlara Salak Sekonder yazarak da ulaşman mümkün.

Spoiler:
image

image
discussioncontroller