Project Reality - 1.35
CRAZY Hero
Üye
Oyunu oynadım ve biraz zorladı açıkcası.Hepimiz bir ara aynı serverda buluşalım.
Death6Death6
Üye
Açık konuşacağım öyle diğer oyunlara benzemez zaman ister zordur ama anladıktan ve oynadıktan sonra kolaylaşır ve eğlence haline gelir manuali okumadan girmeyen birdaha üzerinde duruyorum.
bartu
Üye
eylence değil olum eğlence aaa bu arada pcye bakarsın değil mi?
CRAZY Hero
Üye
Ehehehe,az önce oyundan çıktım sistem dolayısıyla(Tıka basa dolu HD,2 adımda bir veri okuyor gariban.)takılmalarla oynamama rağmen tepelerde grup gruba çatışma zevkini yaşadım ve diyebilirim ki BF2'den daha fazla zevk aldım.Hele bi tepede .......(boşluğu doldurun,hatırlayamadım.)kurulmuş arkadan da hummmer gelmiş,elemanlarla  çatışıyor.Bende rpg kiti almaya çalışıyorum,ama nedense arkadan gelen seslere hiç bakmıyorum.Sonra düşman hummer'ın makineliye geçince çotaçotaçota sesleriyle irkildim,o sırada bizim elemanlarda sağa sola kaçışmaya başladılar.O arada benimde  dönmemle (BİŞİ YAPMALLIIIIII ÇIĞRIŞLARIYLA :D) rpgye asılmam(şansın yardımıyla) bir oldu ve biçihuuuuuuuuvvv efektleriyle giden şanlı roketim hedefini buldu.İşin komiği sonra millet bunker'a(diyeyim) hucüm etti "bende roket isterem" diyerekten.

Sadece Türklerin oynadığı bir serve olsa daha güzel olurdu aslında.
SYSCLEANER
Mod
Türkler çoğunlukla BF2 de ne yapsak paso puan alsak modunda oynadıkları için böyle ortada tavşan modunda geziyorlar(bunny jump) onun için yabancı serverlarda oynamak en iyisi ;)
ufuk182
Üye
beyler bi ara hepimz aynı squada girelim x fire yukleyin ordan yazışmak daha kolay ve girdiğiniz server da gozukuyor. xfire: ufuk182
Death6Death6
Üye
Project Reality de hiçbirtür bunny jump yapılmıyor nade spamming de yapılamıyor zaten Project Reality ye artik Battlefield 2 bile demiyorum alakası kalmadı.Tamamen yeni bir oyun. 8) 8) 8)
Misafir
Moda bir suredir sahiptim,ve asik gibi birseyim bu moda ben.Ama mutlaka bir kulaklik lazim mikrofonlu.Tek etkili iletisim yolu o.
CRAZY Hero
Üye
Bu aralar daha çok insurgency oynuyorum.Ayrıca asi olarak oynamak gerçekten çok zor,eğer iyi gruplar olmazsa asiler yeniliyor.Sivil olup milleti pusuya çekmek çok güzel.(Benim gibi elemanları yanlışlıkla pusunun kurulduğu yerin arkasına götürürseniz düşman bayram ediyor o ayrı :S )
Death6Death6
Üye
Teamplay İs The Key Word...

[img width=150 height=113]http://img238.imageshack.us/img238/5378/screen013oe3.th.jpg[/img]                             

image
discussioncontroller