Lord of the Rings Online oynamaya değer mi ?
OrhanErgul
Üye
:huh2: Son 5-6 yıl içerisinde çıkan hemen hemen tüm mmorpg leri denemiş biri olarak bu rpg mantyaklığımı yaratan film ve kitap serisinin oyununu oynamadığımı görünce kendimden inanılmaz bir şekilde utandığımı hissettim geçenlerde. İndireyim dedim o boyutu görünce acaba boşa gider mi korkusu aldı içimi birden. Ne diyorsunuz o yüksek boyuta değer mi LotRO ? Kendimden utanmalımıyım yoksa LotRO'suz hayata devam mı edeyim ?? Cevaplarınızı bekliyorum :)
FeylingFeyling
Üye
http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=75&id=2673&limit=10&start=510

Son bir kaç sayfa sana bir fikir sevecektir. PVP fanatikleri dışında sevmeyen görmedim ben. Atmosferi yoğun, oyuncuları arkadaş canlısıdır.
JerryJerry
Üye
Yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu oyunda Combat(Türkçe yazınca çok saçma oluyor) hızı düşüktür. Diğer oyunlara alışmışsan eğer biraz garipseyebilirsin, oyun feci derecede sıkıcı gelebilir. İngilizcen iyiyse ve hikayeyi seviyorsan oyna.
Anduniel
Üye
Oynamaya değer en iyi oyunlardandır,bence denemelisin.
GethoGetho
Üye
Şahsen beş para etmez aşırı ruhsuz bir oyun.Öyle aşırı seçici bi insanda değilim hani çok fazla MMORPG de oynamadım ama oynadıklarım arasında en ruhsuz MMORPG di.
FeylingFeyling
Üye
:S Ruhlu bulduğun oyunları say valla merak ettim.
Anduniel
Üye
Bir DVO oyununda ruh nasıl oluyor acaba bi açıklasana
L.Goshin
Üye
Sabaku no Gaara
Üye
Grafiklerde ruh yok, adam gibi hız yok. Gereksiz sıkıcı.
Anduniel
Üye
Sana KO gider o zaman.
dealenki
Üye
ruhu fellowship kurduğun arkadaşlarında saklı =)
discussioncontroller