Lord of the Rings Online oynamaya değer mi ?
Jaime Lannister
Üye
Ben 2 senedir oynuyorum ve kesinlikle oynamaya değer..
Anduniel
Üye
Ben 5 senedir :D
Harrab
Üye
Hangi serverı önerirsiniz?
Jaime Lannister
Üye
Ben Dwarrowdelf'te oynuyorum ve tavsiye ederim. Server'a çok fazla yeni oyuncu da katılıyor (eğer yeni başlayacaksan) .
Anduniel
Üye
Ben snowbourn da oynuyorum ama başlamadan önce www.lotro-turkey.com adresinden kinshipler başlığına bakmanı öneririm.Kendine uygun bir oluşum bulabilirsen onların serverinda başlarsın hemde yalnız kalmamış olursun.
Harrab
Üye
Arkadaşlarım (3 kişi) snowbourn da başlamışlar oynamaya dün. Öyle bir kinshipe girme gibi bir amacım yoktu açıkçası başlangıçta, o yüzden de herhangi bir siteye bakmadım. 5 yıllık WoW tecrübemden oyunda rastgele karşılaştığım insanlarla beraber oynamak daha güzel oluyor. Ben de gece başladım. Genel olarak fena değil gibi. Birazcık karışık geldi quest, trait mrait :P ancak zamanla alışılır diye düşünüyorum.
FeylingFeyling
Üye
Ben bundan önce Rose Online diye bıdık bir F2P oyanamıştım, topluluğu inanılmaz tatlı insanlardan oluşuyordu. LotRo'daki kitle sizi guilde girin diye ölümüne teşvik ediyor ama girmeseniz bile çok kolay yardım bulabiliyorsunuz menüsünden. Açıyorsunuz ilgili kısmı, o haritadaki ve o görevdeki insanları görebiliyorsunuz, hiç bir yardım isteğim de geri çevrilmemişti benim.
Harrab
Üye
@ Feyling;

Evet, haklısın. Çok fazla oynamamama rağmen sürekli invite geldi durdu. Tabii ben de hepsini reddettim! (ehehe :P) Çünkü o sırada bir yandan telefonda konuşuyordum, uzun bir konuşmaydı ve yarım gözle oyuna bakıyordum. Yoksa neden kabul etmeyeyim :whistle:
L.Goshin
Üye
NDA kalktı ve battı bu oyun Isengard ile birlikte derken şok etti Beta oyuncularını. Bu derece büyük ve kaliteli bit exp. kimse beklemiyordu. Epic Book'lar muazzam ve bazı sahnelerde tüyleri diken diken ediyor tek kelime ile.

Fıs çıkacak diye beklediğimiz Mounted Combat'da çok başarılı, inanılmaz detaylı, bambaşka bir deneyim sunmuş. Plains of Rohan'da Warg Rider ve Uruk'lara karşı at sürmek, kelle uçurmak çooooooook eğlenceli.

15 Ekim'i deli gibi bekliyorum!

Küçük bir tease:

Theoden King is Broken:

Daha derin tease:

A Vision of Rohan
joseph fouchejoseph fouche
Üye
valla ben imladris te oynamaya başladım. 30 lvl oldum fakat hiç invite gelmedi. Bu arada eğer hiç para yatırmam oyuna diyorsan ana görevler dışındaki görevler 30 da bitiyor. Ya hayvan gibi grind yapıp turbine point toplayacaksın, yada para ödeyeceksin :D
discussioncontroller