Survarium
RedBeardRedBeard
Üye
f2p kesinlikle.

ayrıca lottery varmış lan, atayım şöyle de, nasiplensin herkes:

https://forum.survarium.com/en/lottery.php?list=1

Beğenenler: Snake, Piranha

RedBeardRedBeard
Üye
aztek dedi:

F2P. Ama betaya giriş istiyorsanız 10 dolara Founder Pack almanız gerek. 500 dolarlık paket bile var ama getirdiği şey, oyuna fazladan katılım keyi, oyuniçi para (bunu oynayarak kasabiliyorsun), giysi, resim, OST gibi şeyler.

Oyuncuyu diğerlerinin önüne geçirecek hiçbir öğe satılmayacak.

Oyun biraz geliştikten sonra CS'deki gibi silahlara skin sistemi getirseler, hatta Valve ile anlaşıp oyunu Steam'e getirip, üstüne marketi kullandırsalar feci para kırarlar bence.
aztek
Üye
O tarz customizationlar %99 gelecek zaten. Satılacak olan öğeler onlar.
PiranhaPiranha
Üye

Aztek'in LP videosunu görünce hatırladım bu oyunu :P Valla hiç olmadığı kadar hoşuma gitti oyun, fena olmamış gayet iyi gözüküyor. İlk kez bir "Free2play MMOFPS game" oynama şerefine erişmek üzereyim, https://shop.survarium.com/en/

Oyuna ulaşmak için bi sürü (6) paket sunmuşlar, en düşük Early Access Pack 10$ en yüksek The Legendary Pack 500$.. "Survarium T-shirt" yüzünden Legendary ve Master Pack'de gözüm kaldı ha :D

Sormak istediğim şu:
Early Access 10$ ile Survivor Pack 25$ arasında hangisini tercih etsek iyi olur?. Survivor Pack'de artı olarak Soundtrack album - 1 month Premium account - $25 in Golden Rubles varmış. Mesela "Premium account" olunca ne faydası var anlayamadım, ee o zaman 10$ olanı aldığımızda ne olacak?.

---
Oyunu şöyle bir hatırlatmak anlamında burdan buyrun ;)
Bu videolar bayağı eskidir 2-3 yıl öncesinden biliyorum ama hala nefis duruyorlar:

aztek
Üye
Piranha dedi:

Early Access 10$ ile Survivor Pack 25$ arasında hangisini tercih etsek iyi olur?. Survivor Pack'de artı olarak Soundtrack album - 1 month Premium account - $25 in Golden Rubles varmış. Mesela "Premium account" olunca ne faydası var anlayamadım, ee o zaman 10$ olanı aldığımızda ne olacak?.

Yahu hangisinin içinde ne var yazıyor altında. Fazladan key, giysi şu bu dışında bir farkları yok. keyfine kalmış.
RedBeardRedBeard
Üye
Premium account hadisesi ne çözemedim, War Thunder'daki gibi mi acaba? Daha fazla xp kazancı vs gibi?

Bunun haricinde Piranha, abi bu tarz oyunlarda, eğer yapımcıyı seviyorsan, yapımcının para kazanması için harca parayı. Normalde oyunların çoğuna çıktığı gibi para vermem, ancak bu tarz yapımcıları sevdiğim için para harcamaktan çekinmiyorum. War Thunder'a internette harcama yapabildiğim sıralarda 20 dolar civarı harcamıştım mesela. Boş boş oturan adamlara para vereceğime, herifler hem çalışıyorlar, hem beleş hizmet sunuyorlar. Path of Exile'a da harcıcam mesela kart gelsin.

Beğenenler: aztek, Piranha

aztek
Üye
Bence Piranha 500 dolarlık paketi almalı destek için
PiranhaPiranha
Üye
(üste) @aztek
Olm bu oyun için senin yanında bize laf düşer mi, yapma gözüm ;) Bu oyunu her daim savunan sensin en çok sen durdun üstünde ve yazdın burda; ee yani 500$ paketi ilk önce senin alman lazım bu şeref sana ait :D

RedBeard, yorumun için sağolasın abi herhalde dediğin gibi yaparım bende.

---
(alta)EDIT_:
RedBeard evet öylede olabilir :P ama bu kadar laf üzerine aztek çıkıp şöyle dese; "adamların oyununu o kadar anlatmışız ee asıl o 500$'lık paketi bana hediye etmeleri lazım" dese hiç şaşırmam :D

Beğenenler: RedBeard

RedBeardRedBeard
Üye
Aztek'e bence yeni bir paket çıkartsınlar, onu alsın. Adam başından beri epey uğraşmış konusunda da oyunun baksana(ama en pahalı paket bu olacak tabi :D).

Rica ederim abi.
aztek
Üye
konuyu açıp sizi bilgilendirdiğim için bana hedaye paket vermeleri lazım yav

Beğenenler: Piranha

discussioncontroller