Survarium
__skytalker____skytalker__
Üye
Bu paketlerde beta sınırı yok dimi? Yani 10 dolarlık paketi alsam, betanın sonuna kadar oynayabilir miyim?
aztek
Üye
Evet.

Yalnız şöyle bir durum var. Survarium, oyun güzel, hadi alayım deyip TDM oynayacaksınız sadece. Ve bu öyle CS şu bu gibi bir TDM değil. Ağır, kasvetli bir TDM. Beklentiyle alıp çemkirmeyin sonra.
Üye
Kodum CS'ye, bu çok daha iyi duruyor. PC alınca girişirim buna. Hem asıl derdim freeroam zaten.
aztek
Üye
O halde re-post yapayım

2014 TimeLine

image

Nearest Time bitti. Diğer kısım daha yayınlanmadı. Çok yakın.
Üye
Freeroam sistemi nasıl olacak? Oynayan herkesi tek bir yere tıkmayacaklardır heralde.
PiranhaPiranha
Üye
https://www.facebook.com/Survarium

---
Valla şu paketlerde gözüm kaldı yav :P https://shop.survarium.com/en/
Özellikle t-shirt'ler harika be, dışarıda satsalar (orjinalini) 20$ aşağı bulamazsın şunları. (Legandary veya Master) Pack ek materyallerini keşke siteleriden ayrı olarak satsalarmış.

Hatırlamaya çalışıyorum da, bunlar "GSC Game World" halindeyken STALKER zamanında faction flama'ları t-shirt bardak-kupa anahtarlık özel box vb falan sattılar mı?. Yani olsa super gidermiş.

---
Survarium 10$ Early Access alayım dedim adamlar güzel sistem kurmuşlar gayet rahat, hatta TRY ile 22TL olarak seçenek bile var. Fakat sanırım kredi kartı - sanal kart ayrımına kurban gittik, olmadı. Ne yapalım kısmet değilmiş başka zamana işallah.
aztek
Üye

Freeroam sistemi nasıl olacak? Oynayan herkesi tek bir yere tıkmayacaklardır heralde.

Server başına max 40 ila 50 kişi arası düşecek. Dayz gibin yani. Map değişimleri aynı stalker oyunundaki gibi mapin giriş-çıkış noktasına gidip travel etmek ile gerçekleşecek.

Freeroam kavramı çok geniş tutulacak. Nasıl? Üs, klan savaşları, co-op sistemi, co-op story, görevler, hikaye parçaları ve daha nice şeyler olacak. Yaratıklar, emisyonlar, artefaktlar, bildiğin stalker oyunun online olanı gibi düşünün. Underground mekanlar da cabası. Karanlık ve ölümün kol gezdiği yeraltı mekanlar olacak.

Her yemek, su, kamp alanının yakınındaki yaratıklar olacak. Birsürü tip yaratık ve değişken olacak. Serverın az kişi alması da bu yüzden. Dolayısıyla zibilyon bug da beraberinde gelecektir. Bilmem farkında mısınız ama online fps tarihinin belkide en detaylı oyunu yapılıyor.

Beğenenler: __skytalker__

Üye
Her gördüğünü öldürmeye çalışan tipler olmazsa çooş olacak.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
onlardan biri ben olacağım şimdiden uyarıyorum.

loot'umla arama giren kimsenin gözünün yaşına bakmam.
TRükRex
Üye
aztek dedi:

Server başına max 40 ila 50 kişi arası düşecek.

40 kişi ne yahu.10 kişi falan olsaymış iyimiş.Şimdi ona bağlı öküz gibi bug bekliyor bizi.Yahu insan akıl edemez'mi şuna eklenti arasında online'nın gitmiyeceğini.TES:O bile bu kadar aktif öğe yok.Tecrübesizler biliyorum ama insan bi takip eder online oyun gündemini.İla deneme yanılma yöntemi ile öğrenecek gibi duruyor bu herifler
discussioncontroller