Survarium
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Yanlış anlaşılmasın öyle clan kuralım adımız OGZ olsun faian demek istemedim buradaki tayfa hep beraber oynayalım dedim :)
STALKERVARIUMSTALKERVARIUM
Üye
Yıllardır bir stalker hayranı olarak yeni oyunu beğendiyimi söyleye bilirim. Survarium S.T.A.L.K.E.R 2-nin devamı olduğu her kese bellidir. Oyunda grafik değişiklikleri olsa da eski stalker atmosferi hissedebiliyoruz. Bu oyunu uzun zamandır bekliyordum. İndiyiriyoruz bakalım. Beklentilerimizi karşılaya bilecek mi?!
JerryJerry
Üye
Closed Beta key isteyen var mı?

Spoiler:
0FA3EA1F87F1AFC427B8

Beğenenler: __skytalker__

__skytalker____skytalker__
Üye
Kaptım, teşekkür ederim.
aztek
Üye
Oynayıp beğenirsen dürt beraber girelim arada. Sırf TDM ve tanıdık yok diye girmiyorum hiç.
Üye
İzlediğim videolar baya hoşuma gittiydi. Bayadır de güzel bi fps arıyordum oynarım bunu. Ama önce İstanbul'a dönmem lazım, buradaki bilgisayar XP, sanırım XP'de çalışmıyor oyun.
PiranhaPiranha
Üye
Geçen aylarda bana da geldi o Betalardan ama oynayamadık yav, uyarı hata bir takım şeyler çıkardı Aztek'e danışacaktım bu nedir diye kaldı öyle. Olur da girişebilirsem beni bulursunuz Survarium'da. (EDIT: Sanırım Int bağlantı sorununa kurban ettik oyunu :( bir daha da Survarium düzelmedi zaten).

@__skytalker__
XP'de çalıştıran çalıştırıyor da sanırım sorunlu çalışıyor o yüzden önermiyorlar.
Üye
Vista olan bilgisayarda indirip buna taşırım dedim o müsait diye de onda bile indiremedim, Vista SP2'den aşağısı çalıştırmaz diyip kapattı hemen. Dönünce oynarım acelesi yok.
mcprozackmcprozack
Üye
Fazladan keyi olan varsa sevinirim.
aztek
Üye
Survarium Developer's Diary #8

Beğenenler: Piranha, [Deleted User]

discussioncontroller