Tekken Tag Tournament 2
darkprensdarkprens
Üye
Eh oyun bu Eylul karsimiza dolu dolu gelicek, en az 1 senedir Arcade'lerde oldugundan deli gibi seyrediyorum videolarini. Konsol versiyonunda daha fazla 10 tane daha fazla karakterle gelicek ki 4u aciklandi.

Kunimitsu, Angel, Michelle ve Ancient Ogre. Bu karakterler DLC olacakmis, ilk basta pre-order edenler aninda edinebilicekmis sonra da herkes indirebilicekmis. Bedavaya. 60a yakin karakter ve DLCsi bedava. DUY BUNU CAPCOM.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x7rj5-sP1xg

Bu oyunu direk pre-order edicem, Tekken Tag Tournament 2yi almayi dusunen varsa da soylesin. Oynariz :lol:
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Heiachi'nin neden gençlik halini koymuşlar ki? :D 60'a yakın karakter DLC'si bedava mı? Vay ananas avradas demek istiyorum. Harbi, duy bunu Capcom. Hatta beyninin bir köşesine kazı.
darkprensdarkprens
Üye

Heiachi'nin neden gençlik halini koymuşlar ki? :D

Heihachi'nin asil seslendiricisi oldugunden dolayi olabilir. Zaten Tekken Tag da konusuz bir oyun. Ondna dolayi canlari oyle yapmak istemistir :D
SergJinn
Üye
İlk oyunun aksine bu oyunun arka planında bir hikaye olacak sanırım. Bu hikaye ise büyük olasılıkla yine ilk oyundaki Unknown olarak geçen gizemli karakterin üzerine kurulu olacak gibi. Umarım Harada denen şahıs Tekken 6'da yaptığı gibi bu oyunu da çorbaya çevirmez.
Bunun üzerine de sanırım şu iyi gider :) :

[video]
darkprensdarkprens
Üye
Tekken 6'nin tek ve en kotu yani Tekken 5'teki guzel story mode'un cope atillmasiydi. Tekken Force modu da ana hikaye modu olmustu. Tekken Tag 2'de de bir story mode olmayacak. Unknown da Jun zaten belli oldu o.

Ending cinematicleri de olmayacak buyuk ihtimalle.
SergJinn
Üye
Son Snoop Dogg saçmalığından sonra bu oyuna olan yaklaşımım değişmez umarım. Ne yapmaya çalışıyor acaba bu Namco. Hayır yani para karşılığı kendi reklamını yaptırdığı da ortada adamın.
darkprensdarkprens
Üye
4 Yeni karakter, Alex, P Jack, Forest ve Tiger :D

darkprensdarkprens
Üye
Oyun bu Sali cikti isim+okulum olmasina ragmen 15 saat oynamisim bile. Suana kadar cikmis, abartisiz EN IYI TEKKEN oyunu diyebilirim, ustune ustluk 6 yeni karakter daha gelicek. Boyle dolu dolu bir dovus oyunu daha gormedim ben.
defecteddefected
Üye
tekken 3'ten sonraki açık ara en iyi tekken oyunu olmuş. bayıldım.

tag olarak oynayacaksanız parmaklarınıza kuvvet diyorum.

ayrıca online'a 2 kere gordim girmez olaydım :D
darkprensdarkprens
Üye
59 KARAKTER. 59 KARAKTER, hani tamam kuma-panda gibi klon karakterler var ama. Forest Law-Marshall Law Jaycee-Michelle Chang arasinda BAYAGI bir fark var.

Online'a girdim ben de gayet iyi oynuyorum aslinda ama ranked'da cok heyecanlaniyorum 3 kez ranked oynadim 3 kez de yenildim :D, ama player match ranki etkliemedigi icin cok rahat oyniyabiliyorum :D

Ha oyunun Netcode'u da ayri bir iyi olmus. Tekken 6'nin aksine lag sifir.
spikebebop
Üye
Tekken 6'nın onlineı baya rezaletti zaten , sadece iki hareketle tekken god olanmı dersin , 2 round kaybedince modemi kapatanmı ayrıca eşleştirme diye bir olayda yoktu mesela Marouder rankle girdiğimde karşıma begginer adam çıkıyor , adam daha yumruk sallayamadan maç bitiyordu ne o zevk alıyor ne ben . İnşallah bunları düzeltmişlerdir biraz .
discussioncontroller