Tekken Tag Tournament 2
darkprensdarkprens
Üye
Duzelttiler duzelttiler, biriyle kapismayi beklerken oyun training mode'a bi de o da cok hos olmus.
defecteddefected
Üye
Online bağlantı sorunu yok zaten. Çok kallavi adamlar denk geldi bana sanırım :D Fena dayak yedim daha da uzun süre girmem :D

Ayrıca Forest Law çok çok çok iyi ya... Bryan'dan sonraki en çok oynadığım karakter şu an

AYrıca geçen hafta yanlışlıkla tüm DLC'ler store'da varmış. Millet indirmiş ama kaçırdım ben. İşin ilginci ücretli olarak bile yok şu an :/
darkprensdarkprens
Üye
Forest Law dlc karakteri ama?
Volkoff_007
Üye
Nedense dövüş oyunlarınla aram hiç iyi değil.
defecteddefected
Üye

yoo açık :S
darkprensdarkprens
Üye

yoo açık :S

Hea Kuni-Angel-Michelle ve Ancient Ogre dlc o zaman sadece.
darkprensdarkprens
Üye
Dunku update dolu dolu geldi!

Sebastian, Slim Bob, Miharu karakterleri cikti, Violet, Unknown ve Dr. B icin hala beklemedeyiz
-Dort yeni yer. Arabistan, Şili, Rusya, ve Polanya.
-WORLD ARENA modu cikti.
-Customize moduna yeni ozellikler geldi, karakterimizin kiyafetlerine stickerlar yapistirip stickerlari customize edebiliyoruz
-Galery Mode'una Tekken Theater geldi – Tekken 1 2 3 ve TTT1'in endingleri var icinde.
-Menu'den Psn Store'a ulasilabilicek.
-PS3'teki customization yuklenme sureleri azaldi.
-Kunimitsu'nun mid hareketlerden comelerek kurturabilmesi ve Acient Ogre'nin infinite combosu yok edildi.

Bundan sonraki update'de neler gelicek merak ediyorum.
JulianneJulianne
Üye
O değil de, bu oyunda Unknown/Jun biraz fazla kazık olmamış mı? Tamam 6'da da Azazel vardı danalar gibi ama ne bileyim, Azazel daha hantal gelmişti bana. Bu ise öldürene kadar juggle yapıyor. İflahım kesildi resmen... (:
darkprensdarkprens
Üye
Bana gore olmamis diyicem de ben de oldurene kadar juggle yapiyorum :D, ama azazel'in aksine cok daha fazla acik veriyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Oyunu oynamadım ama Jinpachi'i Hangi akla hizmet koymuşlar :D Adam hayvan gibi. Tekken 5'de az küfür etmedim kendisine.
discussioncontroller