DayZ - ArmA 2 üzerinde zombi survival simülatörü!
ZGearZGear
Üye
aztek ekle diyorduda ona diyordum :) şimdide binadan düştüm ayağım kırıldı silahsız , melee vuramıyormuyuz zombieler görünce napmalıyım ?
Lancelot_TRLancelot_TR
Üye
@aztek; arada bakıyorum da hiç oynarken göremiyorum seni steamde? Çevrimdışı falan mı oynuyorsun yada Commander ile? Oyuna girerken bizi dürtükle, geliriz hep beraber takılırız.

Gelmek isteyen varsa şu an oynuyoruz Rohot ile. SE 101 server adı. Nicklerimizde (OGZ) tag'i var zaten. TS için 31.210.157.100, en altta "Come heree" diye bir oda açtık şifresi ogz
aztek
Üye
Hiç görmüyor musun? Yok artık, hemen hemen her gün birkaç saat oynuyorum oyunu.

Açıkçası ne yaptığını bilen 5-6 kişilik prof grup şeklinde dolaşmaktansa, 2-3 kişi heryere pata küte dalan amatör grup olarak dolaşmayı tercih ederim. İlk gün ki size katılışıma göre tek başına oynamam daha fazla sardı çünkü.

Hayatta kalma mantığıyla tebdirli mi oynuyorsunuz yoksa bol bol keşif yapıp loot mu topluyorsunuz?
ZGearZGear
Üye
ben betada patchsiz çalıştıramadım oyunu oda steamde oynuyor şeklinde göstermiyor aztekte de öyle olabilir
aztek
Üye
Hayır gösteriyor, herşey normal bende.
Lancelot_TRLancelot_TR
Üye
Şu an heryere pata küte dalıyoruz senin tabirinle. Cherno ve Elektroda insan avlıyoruz, silahlı olanları tabii ki.
aztek
Üye
İyi dürterim o zaman.
ZGearZGear
Üye
Yeniden doğdum çiftlik gibi bi yerde deniz fenerine yakın tek bir ev bile açılmıyor. Mesajınızıda görmemişim kusra bakmayın :/
Ya ben yanlış bişey yapıyorum oyunda yada silah çok nadir
aztek
Üye
@ZGear

Steam'den yazdıklarım gelmiyor mu sana?
ZGearZGear
Üye
Offline gözüküyorsunuz geliyor ama ben cevap yazamıyorum silip yeniden ekledim şimdi
discussioncontroller