DayZ - ArmA 2 üzerinde zombi survival simülatörü!
LetheLethe
Üye
bumptibumpiti

Şunu anlamadım biri açıklayabilir mi?
http://uk.pc.gamespy.com/pc/dayz/1226603p1.html
aztek
Üye
Güzel sistem aslında ama oyunu kumara dönüştürdüğünden büyük sorunlar çıkarabilir ve rahatlıkla istismar edilebilir. İşlemez yani ama bunun para değeri puana çevrilse ve belirli puanlar karşılığı alınabilen itemler olsa mağaza gibi bir yerde, süper işlenebilir. Aynı forumdaki kurtadam oyununa benziyor lan hafiften asfasd

Edit: online oyunlar yada para verilip oynanan oyunlarla kıyaslamayın bunu. Bildiğin milletin parası serverda dönecek.

Üste: abi anlatmak gerekirse. Dayz bounty serverlar olacakmış ve servera herkes 5 dolar ödeyip girecekmiş. Rastgele seçilen bir haydut, big daddy filan olacakmış. Öldürdüğün zombi başına, bandit başına, hayatta kaldığın süre başına filan paran birikecek vesaire.
aztek
Üye
Combined operations'ı green man gamingten alan bir arkadaş var. herşeyi sorunsuz kuruyoruz yinede ''dayz_anim' requires addon 'CAMisc_fix'' hatası alıyor, oyuniçinde de hatalar alıyor, servera giremiyor.

Normal yolla olmayınca Arma 2 dosyalarını arrowhead klasörüne taşıdım, sadece addons u taşıdım, oyuniçindeki expansionstan enable ettik, dayz commander zaten patchleri felan kurdu derken binbir çeşit yol deneyip yapamadık.

Steam harici biryerden alıp kuran varsa yardımlarını bekliyorum
Codablack
Üye
Six Updater veya Armarize kullanarak Dayz oynamayı denediniz mi?
aztek
Üye
Problem solved.
RaideN
Üye
Ben steamden almadım ancak hiçbir sorun yaşamamıştım. DayZ commander denediniz mi? Belki de zorunludur ve herkeste vardır o program bilgim yok ama söyleyeyim dedim.
aztek
Üye
Retail versiyonda arma 2 1.62 patchi filan manuel çekmek gerekiyormuş. o adımı atlamışız. çözüldü sorun.
TheodrienTheodrien
Mod
"If you shoot a player in the head to take his night vision, you will damage the night vision. The changes to this inventory system are huge."

İyiymiş.

http://dayzdev.tumblr.com/post/39933141266/where-is-the-standalone-release-i-suppose-i
deLLy99deLLy99
Üye
Day z oynamak için arma 2 combined operations aldım ilk önce Operation Arrowhead yükledim sorun çıkmadı sonra arma 2 indirmeye başladım fakat oyunun boyutu 7.2 gb tamamını indirdikten sonra askıya alındı diye hata veriyor takılı kalıyor iki kere baştan indirdim fakat yine aynı sorun oldu yardımcı olurmusunuz ?

Resim image

Resim image

Oyunu Açmaya Çalıştığımda Bu Hatayı Alıyorum image
LetheLethe
Üye

discussioncontroller