Sleeping Dogs
kurtkapankurtkapan
Üye
Neden konusu yok bunun ya? Bi kaç video izledim muhteşem gibi görünüyor.

http://www.youtube.com/watch?&v=7eO4q9Sh6rI
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
GTA + Wheelman + Yakuza + True Crime: Hong Kong gibi bir şey olmuş. Ama PC'ye bu tarz bir aksiyon oyunu lazım. Düşmanlarımızı yakın dövüş kombolarıyla harcayabileceğimiz fazla aksiyon oyunu uok.
aztek
Üye
Öeh yazı yazan olmamış. Neyse efenim Gamespot'ın Live Show'unda gösterilen oyuniçi videoda gördüğüm kadarıyla hatta tamda tahmin ettiğim kadarıyla, şehir Just Cause 2'nin makyajlanmış hali olmuş ve animasyonlar tam anlamıyla ''kütük''. Ölenlerin yere saman balyası gibi düşmesi, hele en çok güldüğüm takip esnasında arkadan gelen araçların rastgele bir yerine değen tek mermiyle araçların havaya zıplayıp taklalar atması gibi fizik failleri mevcut oyunda. Oynanış ise aşırı MP3 e benziyor. Bullet time benzeri birşey bile var.
liquoredmindliquoredmind
Üye
True Crime serisinden beri Bullet Time var ki bu oyunda, o çok sıkıntı değil ama geri kalan herşey sıkıntı evet...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Evet, tek mermide arabaların takla atması bana da garip geldi. Tamam, orada hep tekerlere ateş etti ama arabaların hemen takla atmaması gerekir. Üstelik çok çabuk patlıyorlar.

Üste: hatırlamıyordum onu bak.
aztek
Üye
Ne tekeri yahu bildiğin kaportaya değen her mermi takla attırıyordu arabalara.
QuendarthQuendarth
Mod
Arabaların takla atmasına neden bu kadar taktınız anlamadım. Oyunun gerçekçi bir tarzı yok belli ki. Aşırı ve abartılı aksiyonla oyuncuyu eğlendiren türde bir oyun. Fizik kurallarına falan dikkat etmeye gerek yok.
liquoredmindliquoredmind
Üye
O değilde Streets Of LA'in muhteşem bir soundtrack'i vardı umarım bu oyunda aynı kalitede olur... Taproot, Megadeth, Deftones, Unloco vs... Özellikle silahlı çatışma sahnelerinde Symphony of Destruction bir girerdi heyt heyt :)
aztek
Üye
Yayınlanan şu son trailera göre üç-beş yorum yapayım

Oyun, Saints Row The Third ve Wheelman'in karışımı olmuş.

Minimap'de yani oyunun haritasında kıyafet mağazası, araba simgesi, P ve anlamını bilmediğim değişik bir işaret yer alıyor. Yani tam anlamıyla kütük bir dünya olmayacak demektir bu.

Yapay zeka videoda gördüğüm kadarıyla malın önde gideni. Bir adamı döverken diğerleri izliyor.

Aksiyon, kovalamaca kısmı dediğim gibi GTA 4, Saints Row, Wheelman gibi oyunların aynısı dolayısıyla bir albenisi yok o kısmın.

Piyasadaki oyunlardan tek farkı olan 1-2 dövüş figürü için kimsenin 60 dolar bayılacağını sanmıyorum. Ha bayılan olursa da birşey diyemem tabii ki ama şu oyunun en aksiyonlu bölümünden verdikleri trailer bile bir fark yaratamıyor benim gözümde.

Bullet Time denen zımbırtı ise oyuna bir hava katmaktan ziyade oyunu kolaylaştırmak için kullanılmış gibi duruyor. Oturmamış sanki o kısım. Ayrıca verilen süre -eğer trailer diye hile yazmadılarsa- çok uzun geldi.
salih32salih32
Üye
Oyun güzel gözüküyo da trafiğin tersten akması zorlayacak gibi beni :D
FaironFairon
Üye
GTA 4 ve Mafia 2'den sonra bu tarz hiçbir oyundaki sürüş dinamikleri çekmiyor beni ya. Çok kütük geliyo araç kullanımı. Bunun haricinde martial arts kısmı güzel olmuş sırf onun için oynayabilirim ama başka da bi olayı yok gibi oyunun.
discussioncontroller