Sleeping Dogs
AscAnsioAscAnsio
Üye
Sadece 20 dakikalığına oyun 4.40 dolara satıldı Steam'de, inanılmaz bir algoritma hatası sonucu. Ben de %91'lik indirimden çantaya atanların arasındayım. :)

Hatta 21 DLC'den 19'u da %91 indirime dahil oldu, onları da kapan kapana.

Geçmiş olsun Square Enix, umarım iade etmek zorunda bırakılmayız GamersGate'in yaptığı gibi.
Crescent
Üye
Oyunu geç oynama ve bitirme fırsatı bulanlardanım.

Uzun uzadıya incelenebilir ama en özet haliyle net bir şekilde GTA 4'den çok daha iyi bir oyun oldugunu söylemek yanlış olmaz. Kendi türündeki rakibi GTA 5 olacaktır ve sonrasında olası bir Sleeping Dogs 2 ile rekabet kızışacaktır diye düşünüyorum.

Belki görmemiş, bilmemiş olanlar olabilir ve 2. sayfaya düşen bu konu bu kişileri harekete geçirebilir.

Sleeping Dogs mutlaka oynanması gereken, 2012'nin en iyi ve en underrated oyunlarından biri.
RedBeardRedBeard
Üye
Sleeping Dogs 2 gerçekten heyecanlandırıcı bir düşünce. Gta 5 ise nedense benim SA'dan sonra azaldı git gide heyecanım. Bir de Watching Dogs'un bu iki oyunu da süpüreceğine inanıyorum. =P
DarkorDarkor
Üye

Oyunu geç oynama ve bitirme fırsatı bulanlardanım.

Uzun uzadıya incelenebilir ama en özet haliyle net bir şekilde GTA 4'den çok daha iyi bir oyun oldugunu söylemek yanlış olmaz. Kendi türündeki rakibi GTA 5 olacaktır ve sonrasında olası bir Sleeping Dogs 2 ile rekabet kızışacaktır diye düşünüyorum.

Belki görmemiş, bilmemiş olanlar olabilir ve 2. sayfaya düşen bu konu bu kişileri harekete geçirebilir.

Sleeping Dogs mutlaka oynanması gereken, 2012'nin en iyi ve en underrated oyunlarından biri.

GTA 4'den iyi olduğuna hiç katılmıyorum, hand-to-hand combat dışında pek bir üstünlüğü yok. Ancak doğrudur gayet güzel ve underrated bir oyun.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
şehri onlarca kat falan daha güzel gta 4 deki liberty cityden.
Crescent
Üye
Bana göre bu oyun şu nedenden dolayı türün en iyisi;

Belki hepsine kopya diyebilirsiniz ama Sleeping Dogs, farklı oyunların, örneğin GTA'nın oyun stili ve yaşayan dünyasını, Batman serisinin dövüş sistemini ve Gears of War ile Max Payne gibi oyunların çatışma yapılarını almış, bunları son derece başarılı şekilde harmanlamış ve hatta neredeyse hepsinin üzerine koymuş, bunu yaparken de hikayesini ve yan görevlerini ihmal etmemiş ekstradan Upgrades fikriyle oynanışı hayli zenginleştirebilmiş bir oyun.

Bu yüzden, tek biri bile eğreti durmayan, oyun dünyasının son parlak fikirlerinin tamamı doğru şekilde kullanıldığı için Sleeping Dogs en iyisi.

Şimdi dönüp GTA oynasam eminim ki fazlasıyla yavan ve tatsız gelecektir.

Yine de oyunun artılarına odaklanmak gerek. GTA'dan iyi derken Sleeping Dogs daha uzağa işeyebiliyor savaşını vermek mantıksız çunku aralarında neredeyse bir jenarasyon olan oyunlar, zaten 2012'de çıkan bir GTA klonu bu kaliteyi tutturabilmeliydi.

Sleeping Dogs'u sorana önermekten başka yapacak birşey yok son tahlilde. Devamını da görmek nasip olur umarım.

Beğenenler: Astus

RedBeardRedBeard
Üye
Valla üstüme gelinecek biliyorum ama gram zevk alamadım ben Gta 4'ten. Sevemedim arkadaş. "Nerede oynarken eğlendiğim 2-3-VC-SA, nerede bu?" dedirtti bana. Umarım 5 farklı olur.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Hortlatmak gibi olacak fakat dün nihayet kendimi verip bitirdim. Gayet güzel bir oyun hatta. Bahsedilen kontrol problemleri de çok batmadı bir iki yer hariç. Hikaye çok iyiydi bana göre. Shen'in psikolojisini yansıtma konusunda da çok başarılıydı oyun. Kapanış kısmı çok iyiydi oyunun. Son 3-4 bölümlük kısım baya soluksuz bırakacak cinstendi falan. Çok iyiymiş maşallah.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu oyunda kaç kere kamera hackliyoruz? Yani iyi güzelde, sinir krizi geçirmek üzereyim. Dondurmacının üstündeki kamerayı hacledim, sonra basket sahsındaki kamerayıda hacklemem gerekiyormuş ama yapamıyorum. Yok mudur bunun hilesi? :lol:
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Düğün sahnesi çok kötüydü. İçim acıdı resmen !!!
discussioncontroller