Crysis 2 multiplayer
sultanahmetsultanahmet
Üye
Arkadaşlar ben Crysis 2'yi oynayıp bitirmiştim o orjinal değildi ama orjinal almadığıma çok pişman oldum ve oyunu multiplayer olarakta oynamak istiyorum sizce o parayı verdiğime değer mi yoksa Battlefield Bad Company veya Medal Of Honor Limited Edition'ı mu alsam yardımcı olursanız sevinirim fikirlerinize açığım
aztek
Üye
Onu zamanında alacaktın. Yani satış rakamları önemsendiği zaman. Şimdi almasanda olur. Bir süre sonra sıkar multisi. Bad Company 2 al diyecemde sen az daha biriktir Battlefield 3 al.
sultanahmetsultanahmet
Üye

Onu zamanında alacaktın. Yani satış rakamları önemsendiği zaman. Şimdi almasanda olur. Bir süre sonra sıkar multisi. Bad Company 2 al diyecemde sen az daha biriktir Battlefield 3 al.

Zaten çok yakındım keşke orjinal alsaydım diye de bad company 2 de mi işe yaramaz yada battlefield 3 biraz daha insinde onu mu alıyım diyorsun
aztek
Üye
BF3 keyi 30 lira yahu. Sorun çıkmaz. Tam tavsiye etmekte emin değilim çünkü hem sağlam sistem istiyor hemde çok sorunları var şu an. Bad Company 2 alabilseydin seni bir süre idare ederdi.

Crysis 2 en son girdiğimde server sayısı baya düşmüştü.
sultanahmetsultanahmet
Üye

Keşke Crysis 2 yi alaydın fiyatı da çok cazipti. Multisi deli eğlenceli bir oyun.

Ben henüz oyun almadım ama düşünüyorum Crysis 2 yi sahte aldım bitirdim çok pişman oldum orjinal almadığıma multisi için 40 TL vermeye değer mi acaba diye
discussioncontroller