Cyberpunk 2077
dodgerdodger
Üye
oyunu inceleme vaktim olmadı. ilk açtığımda fps, vurunca tepede rakamlar falan çıkıyor aklıma borderlands geldi. fular takıp inceleme yapamam.

Beğenenler: Benjamin

TaxmanTaxman
Üye
Bana division’ı andırdı mermi süngeri düşmanlarla.

Beğenenler: rubyred, FadeToBlack, Corax

DharkanDharkan
Üye
Gameplay'den çok dünya ilgimi çekti. Adamlar bayağı muazzam bir iş yapmışlar. Mike Pondsmith'le çalışmaları çok iyi olmuş.

Gameplay konusunda da "boss fight" haricinde herhangi bir sıkıntı yok gibi. Ama Witcher'da da boss fight'ların öyle çok iyi olmadığını düşününce pek sıkıntı etmedim.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Gunplay hiç güzel gözükmüyor. En önemsiz yanlarından biri bu bence ama yine de daha iyisini beklerdim.
__skytalker____skytalker__
Üye
Yav rpg öğeli fps'de mermi süngeri diye laf etmek de baya saçma iş. Bu neden rahatsız eder insanlar...
MuhallebiMuhallebi
Üye
Çok kütük, çok sıkıcı, çok call of duty duruyor çünkü. Bu adamlar bu vaatlerle bir oyun çıkarınca insanın gözüne batıyor ister istemez.

Beğenenler: tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye
Bana da kolay geldi. İki tane augmenti olan kız oyunun daha başında bir tabur adamı pistolle aşağı alabiliyorsa niye görevi farklı yollardan yapmaya kasayım - stealth hariç- diye düşünüyor insan. Sniper elite ya da Ghost warrior vb. oyunlarda direkt düşmana dalmak bir opsiyon olsa da bilerek karakterimizi iki mermide düşecek şekilde kırılgan yaparlar mesela, ve eğer işi sniperla çözemiyorsan aar taktik , stealth kasman gerekir, bu özelliklerini çok severim o oyunların. Yani yapabildiğin şeyin dışına çıkacağın zaman hard as fuck oluyor. Cyberda da narrator öyle bir anlatıyor ki eğer işler kızışırsa tarif ettiğim gibi anında küle dönüşecekmişiz tarzı, lakin burada da yazdığınız gibi cod oluyor bir anda.
SamsonSamson
Üye
Hojam salak mısın? Diyor ya diğer özellikleri görmeniz için hile yaptık, levelı yükselttik falan diye. Normalde o kadar erken sahip olunmaması gereken skilleri falan veriyorlar göstermek için.

Yani gerçekten gerizekalı falan olmak lazım, nerenizle izlediniz videoyu, atlaya atlaya mı izlediniz?
DharkanDharkan
Üye
Samson dedi:

Hojam salak mısın? Diyor ya diğer özellikleri görmeniz için hile yaptık, levelı yükselttik falan diye. Normalde o kadar erken sahip olunmaması gereken skilleri falan veriyorlar göstermek için.

Yani gerçekten gerizekalı falan olmak lazım, nerenizle izlediniz videoyu, atlaya atlaya mı izlediniz?

dasfsadfasgas hakikaten hak ettin bu sefer Tolga
PotterPotter
Üye
uyy lmaoo
discussioncontroller