Cyberpunk 2077
tolga_pctolga_pc
Üye
ben yayına 10. dakikada falan yetiştim ondandır zaarello

edit: gizli mesaj varmış videoda, bakın valla bu gördükleriniz epey değişecek bizi diğer görenler çok gazladılar ondan yayınladık diye
Zodiac
Üye
damage yiyen adamin etrafinda ucusan damage sayilari hic olmamis. fortnitepunk

Beğenenler: Elagord

YacatismaYacatisma
Üye
normalde gameplay izlerken sıkılmam ama bu baya sıktı 25dk falan izledim, pek heyecan yaratmadı. ve lütfen adamların kafalarından çıkan rakamlar kaldırılsın.
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

ben yayına 10. dakikada falan yetiştim ondandır zaarello

edit: gizli mesaj varmış videoda, bakın valla bu gördükleriniz epey değişecek bizi diğer görenler çok gazladılar ondan yayınladık diye

Bu dediğim olay son 10 dakikada falan oluyor zaten bu bir, ikincisi ise videonun full hali şu an YouTube'da mevcut zaten.
SamsonSamson
Üye
Yacatisma dedi:

normalde gameplay izlerken sıkılmam ama bu baya sıktı 25dk falan izledim. ve lütfen adamların kafalarından çıkan rakamlar kaldırılsın.

Ne kadar damage vurduğumu görmek istiyorum ben, kaldırılmasın.

Sokturtmayın immersionınıza...
TaxmanTaxman
Üye
ya amına koduklarım, ayarlarda hud öğelerinin hepsi kaldırılabilir olacak zaten muhtemelen. isteğe bağlı olan bir şeyi boş boş tartırşmayın.

Beğenenler: creiGn

SamsonSamson
Üye
Taxman dedi:

ya amına koduklarım, ayarlarda hud öğelerinin hepsi kaldırılabilir olacak zaten muhtemelen. isteğe bağlı olan bir şeyi boş boş tartırşmayın.

Kes ulan taşşak kebabı, istersek sikimizi bile tartışırız sana mı sorucaz?
YacatismaYacatisma
Üye
abi olay damage gözükmesin değil, adamın kafasında pırt pırt pırt diye çıkmasın. ne biliyim silahta gözüksün vs.
__skytalker____skytalker__
Üye
Hangi düşmana vurduğunu nasıl anlayacan o zaman?

Düz fps yapsalarmış da millet rahat edeymiş, laf edilmedik rpg öğesi kalmayacak bu gidişle.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
direkt fps yapmamaları lazımdı

third person olacaktı ne güzel

Beğenenler: Astus, Dave Blake, Corax, rubyred

discussioncontroller