Cyberpunk 2077
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Tps cyberpunk çöpe gider
SamsonSamson
Üye

direkt fps yapmamaları lazımdı

third person olacaktı ne güzel

Karı karakter seçip götüne bakamayacağın için mi dedin bunu hojam limboçelli
502502
Üye
Süzülen rakamlar kesin kapatılıyodur, şu first person olacağı söylendikten sonraki tepkiler nedeniyle third person seçeneği de bir ihtimal eklenir bakın fiidbekinize değer veriyoruz deyu
salih32salih32
Üye
deus ex gibi olsun işte cover alınca tps olsun
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
hayır first person oyunlarda kustomizasyonun bir manası kalmadığı için dedim

cutscenelerde karakterimizi göstermesi gerekiyor en azından yoksa zaten koymaya da üşenirler fazla seçeneği
Üye
Yansıması olur belki bol bol
MuhallebiMuhallebi
Üye

hayır first person oyunlarda kustomizasyonun bir manası kalmadığı için dedim

cutscenelerde karakterimizi göstermesi gerekiyor en azından yoksa zaten koymaya da üşenirler fazla seçeneği

Yani iki tip kastımizasyonu için kamera açısı gibi belki de her şeyden çok etkisi olacak bir şeyi değiştirmeleri saçma olurdu. Adamlar bariz bir şekilde her şeyden çok o şehrin içinde hissetmemizi ve o şehrin acayip canlı gelmesini istiyor.

Ki katsiinlerde de bol bol görünüyor gibi.

Beğenenler: tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye

Tps cyberpunk çöpe gider

Tartışmalara ithafen, üzgünüm ama dis . O gösterilen özellikleri tps kamerasına uygulamak da apayrı bir süreç falan, hiç gerek varmış gibi durmuyor.

Beğenenler: CombiningPerson

DharkanDharkan
Üye
Witcher dağda bayırda geçiyor, burası alçak tavanlı yapılarla dolu. Third person'ın tadı başka ama burada çok basık olurdu, ya da böyle tavan açılmış içeriye bakıyoruz tarzı yaparlardı ki bence güzel olmazdı.

Beğenenler: CombiningPerson

Üye
Cyberpunk mimarisinden ziyade, ben hep bireyselliğin tavan yaptığı bir janrı olarak gördüm cyberpunkı. O yüzden özellikle rpglerde first person seçiyor yapımcılar daha kişisel hissettirmesi adına. TPS cyberpunk olarak aklıma sadece remember me geliyor sayarsanız o da gayet vasat bir oyundu.
discussioncontroller