OGZ Posta İdaresi (Eleştiriler)
Lord_Duxus
Üye
FLC
Üye
Mono Blaine Kara Kule serisindeki bilmececi tren değil miydi yahu?
Blight
Üye
Hafiften hortlatarak bir gözlemimi dile getirmek istiyorum.

Mayıs sayısında sadece 4(o da oyun odası sorusunu mektuptan sayarsak) mektup vardı. Lafı dolandırmadan söylemek gerekirse çok az bir sayı değil mi bu? Bir ton resim ve çizimler varken "mektup" olmaması biraz garip değil mi? Tamam destan gibi mektuplar da mektup, yayınlanması yanlış değil ama böyle olacaksa ya Posta İdaresi'nin sayfa sayısı artsın ya da şöyle kısa ama çok mektup görelim değil mi?
inesistente
Üye
kısa ve çok mektup gönderin blight, gerçekten tercih ederim =)
dark_devil_cry
Üye
kısa ve çok mektup?? nasıl ya? (saat 12 den sonra beynim artık 'algılamamaya' başladı  :weirdface: ) İMDAK!!!

alta...  ;D
inesistente
Üye
ıı, şöyle, kısa mektuplardan çok gönderin, oldu mu şimdi? =)
Lord_Duxus
Üye
Mehmeeeeet, arada Posta İdaresine gene yaz olur mu? =)

Evet, sınavlarım bitti; yeni başladım okumaya.
inesistente
Üye
olmaz =)
PiranhaPiranha
Üye
Böylesi aniden meydana gelen durumlara haber almalara yazılar görmeye artık gelememeye başladım, herhalde bunca yıldır bir dergi okuru bir oyuncu olarak edindiğim tecrübelerimden olsa gerek sayın Mehmet Kentel. Sizinde bu ayki adeta bir veda kıvamında döktüğünüz yazılarınızı görünce bir an engelleyemiyorum gözümün önünde bir mazi-anılar canlanıyor gidiveriyorum o herkezin bir çatı altında mutlu huzurlu bulunduğu bir aile bir eş-dost olduğu o şen şakrak olduğumuz adeta sanki tüm forumun tüm okurların birbirlerini tanıdığı eski dergimizin zamanlarına taa 2005'ler öncesine. of off ne bileyim işte yaşlanıyormuyuz ne. Bakın mesela eski dergimizin 10. yılı kutlamalarının olduğu aylarda Forumdaki muhabbetler falan aklıma geldide şimdi ne günlerdi be. Derginin en anlamlı 10. yıl hediyelerinden biride Forumdan seçilmiş yüzlerce nick isminin tek tek hepsinin basılı olduğu dergiden biraz büyükçe bir karton-kağıt verilmişti, ben hala saklarım. hımm hatta bir bakayım nerde bu.. O zamanlar dergimizin kral olduğu şahlandığı zirve yaptığı zamanlardı Türkiye'de 'Oyunlar, Oyuncular' ve 'Dergi' denildimi akla ilk gelen isim otorite onlardı, şimdi artık (eski derginin) bu durumu yok olamazda zaten.. ah işte mecbur kalınmasaydı (Doğan grubu meselesi ve Yazarlar arasında bazı sürtüşmeler olmasaydıda) ayrılıklar olmasaydı daha neler neler olacaktı daha nerelere gidecektik neler görecektik belki onlarla bir 10 yılı daha devirecektik kim bilir.. Artık köprüler altından çok sular aktı ve artık en olması gerektiği şekilde şöyle düşünüyoruz; iyiki yeni bir tat yeni bir ruh anlamında "Oyungezer" doğmuş, iyiki Sinan, Tuğbek ve bu yoldan ayrılmayan Yazarları / Editörleri öncülüğünde bugünlere gelmiş hep birlikte getirtmişiz. işte bu duygular düşünceler Oyungezer'in 2. senesini kutladığımız bu aylarda iyice perçinlendi iyiki varsınız dostlar...

Yaw laf lafı açtı nerden nereye geldi. şimdi sayın Editörümüz Mehmet Kentel, bu bırakışınız gidişiniz konusunda yazdığınızı görmemişim. Peki bu gidiş sadece Posta İdaresi anlamında mı yoksa (duymak bile istemeyeceğimiz) toptan tüm Oyungezer dergisi anlamında mı? umarım değildir. Neyse bunda da bir hayır vardır diyelim canın sağolsun Mehmet K. umarım yine görüşürüz bir yerlerde.. kal salıcakla.. Sevgiler saygılar...

NOT_: Yazıma şöyle bir baktımda yaw ben baya doluymuşum ha.. Mehmet K. durumundan girmişiz Oyungezer'in ortaya çıkışına doğum kutlamalarına ordan eski dergimizin zamanlarından aklımızda yer eden unutamadığımız günlerden anılardan çıkmışız...
MelkorMelkor
Üye
Piranha dedi:

Yaw laf lafı açtı nerden nereye geldi. şimdi sayın Editörümüz Mehmet Kentel, bu bırakışınız gidişiniz konusunda yazdığınızı görmemişim. Peki bu gidiş sadece Posta İdaresi anlamında mı yoksa (duymak bile istemeyeceğimiz) toptan tüm Oyungezer dergisi anlamında mı? umarım değildir. Neyse bunda da bir hayır vardır diyelim canın sağolsun Mehmet K. umarım yine görüşürüz bir yerlerde.. kal salıcakla.. Sevgiler saygılar...

"mehmet k." sadece posta bölümünü idare etmeyi bırakıyor(muş). gerçi diğer başlıkta kendisi cevap vermişti ama burada da cevapsız kalmasın:

Spoiler: posta idaresi hk.

hornyboi sormuştu sanırım. posta idaresi'ni neden bıraktığımın cevabı şu aslında:
"Ne zamandır içinden çıkamadığım 'kendimi tekrarlıyorum' hissinin artık dayanılmaz bir hal aldığı, kendimden fazlasıyla sıkıldığım ve idare etmekten çok yorulduğumu fark ettiğim anda, benim Posta İdaresi hikâyemin sonuna geldiğimiz belli oldu."

değişim iyidir melkor, kaçmasın keyfin. teşekkürler hepinize.

discussioncontroller